Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valaki megemlíti, hogy...

Ha valaki megemlíti, hogy piercingje van, akkor mindenki rögtön hőbörög, hogy undorító/igénytelen, satöbbi. Nem értem, miért nem tudják elviselni, hogy másnak tetszik?

Figyelt kérdés

Nekem sem tetszik sok minden, mégsem undorítózok le más lányokat. Mindig rosszul esik, amikor ezt látom/hallom valahol, mert nekem van. Nagyon fel tud dühíteni, amikor valaki úgy beszél, hogy aki piercinges, az biztos egy igénytelen, ocsmány alak...

17L


2010. aug. 28. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Talán azért, mert akiken eddig láttam 10/9 bukdácsolt az iskolában de a piercing k*rva fontos volt.. Sztem ezért van az általánosítás..
2010. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki reagál így. Nekem van piercingem igaz csak köldökben de senkiről nem tudok, aki elítélne e miatt, van aki annyira nem rajong érte, de eltűri. Amúgy meg a piercinget én a lázadás egy részének tartom, vagy hogy valaki egyedi akar lenni stb. Ha pedig megunja kiveszi, lehet pici nyoma lesz, de akkor mi van?
2010. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van már 4-5 éve és eddig senkitől nem hallottam olyat, h ez igénytelen, vagy ilyesmi, inkább olyat, h illik hozzád. Egyedül anyunak nem tetszett,mert szerinte természetellenes, de hát ez 1 szülőnél érthető.
2010. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van kettő, látható helyeken...és mellette két diplomám is. (Nem felvágásból, csak az előítéletek miatt írom). Én sok előítélettel találkozom, és gyakran nem veszik az emberek a fáradságot, hogy megismerjenek.

23L

2010. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszik,nem tartom igénytelennek

nekem sajnos nincs mert a barátom nem szereti,szerinte nem "természetes"

ha szóba jön mindig összeveszünk,szóval nem csináltatok bármennyire ugyis szeretném

2010. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 16:43

Ez ostobaság, akármire rá lehet húzni. Fontosabb mittudomén, a sminkelés/fiúk/lányok/hajfestés/barátok, stb azért bukdácsol. Szerintem a kettőnek abszolút semmi köze egymáshoz.

De azért mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 28. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs (fülbevalók számítanak? abból viszont van 8 XD), nem is csináltatnék, de másokon tetszik (igaz nem mindegyik). Szerintem nem igénytelen meg ilyesmi. Engem ugyanígy felhúz, hogy sokan meg azt mondják, hogy az a haj, ami deréknál tovább ér az undorító, igénytelen, fúj. Mert nekem meg az van, és így itt a fórumon olvasom, hogy az gusztustalan, meg biztos törött, stb. Látatlanban megítélik, éppen úgy, mint a piercingeseket. Érdekes módon élőben SOHA nem kaptam negatív kommentet róla, pedig sokszor összesúgnak mögöttem az utcán, amiről azt hiszik, hogy nem hallom, de mindig csak jókat mondanak. Nem értem azokat, akik leszólnak embereket ilyenek miatt és elítélik őket úgy, hogy nem is ismerik...
2010. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ebből a leírt pár szóból mindenki arra gondol amire akar.


Ez is olyan mint minden más öltözködési és divat dolog. Van akinek jól áll és van akin borzalmas. Attól függ, hogy milyen az arcod, és hogy hol van piercinged.

Neki nem áll jól mert már így is aránytalan az alsó ajka a felsőhöz nézve, a piercing csak nagyítja:

[link]

Nekik meg szép:

[link]

[link]


Szóval ami az egyiken ocsmány az a másikon pont hogy gyönyörű.

2010. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként meg:

[link]

2010. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha azt mondják hogy igénytelen az egy hülyeség. Ha jót akarsz magadnak miután piercinget csináltatsz kezeled és óvod mindentől. Úgyhogy inkább jobban odafigyel magára az ember ilyenkor. Vagyis én 2 év után is ha ékszert cserélek fertőtlenítek meg minden.
2010. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!