Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülni undorító? Idegen...

Szülni undorító? Idegen emberek turkálnak a lábad közt, ki vagy szolgáltatva az embereknek, mindenki okoskodik, trutymó folyik belőled és genny, kitágul a hüvelyed, lóg a melled és a feneked, undorító petyhüdt a tested, amit a kutya sem kíván.

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 21:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
te férfi vagy vagy nő?
2009. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem ezt a szót használnám hogy undorító. Az orvosok, szülésznők hozzá vannak szokva (megkérdeztem). Bár az történik amit leírtál. Én szégyellős vagyok mások előtt (kivéve a páromat persze) és nagyon zavart hogy orvosok hada nézegette a sejhajomat, nyúlkáltak bennem vagy 3-an, és igen folyik minden mindkét lyukból... bár a szülés végén már ezek nem zavartak azzal foglalkoztam hogy legyen már vége, mert szét szakadok. Császár lett.
2009. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Szüléskor kiszolgáltatott az ember, sokat számít, hogy az orvos, a szülésznő és a kórházi személyzet hogyan áll hozzá.
2009. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

tök igazad van.

nincs kiút, akaszd fel magad.

2009. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ehhez még beöntés, borotválás, egész napos ácsorgás a folyosón, haggyán, hogy étel nélkül, de nem is ihatsz, egy kortyot.

De minden kínzás mellet is megszülsz. Én, ha még szülnék, otthon szülnék. Viszont nem enged engem a törvény, mert elmúltam 35. Viszont a csipkebokorban lehet.

Azzal vitatkoznék, hogy a kutya se kíván, ekkor ez legyen a legutolsó bajom!

Hja, nem kellett volna hallgatni a kígyóra!

2009. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

Azért trutymóról meg gennyről szó sincs, magzatvíz, és friss vér folyhat. Ha genny lenne, elég baj lenne! Az élet nem egy Hellókittys dolog.


"Az újszülöttel való találkozáshoz ki kell lépnünk a mi veszettül futó időnkből.

Ez is lehetetlennek tűnik.

Hogyan lépjünk ki az időből, ebből a sodró folyamból?

Nagyon egyszerű.

Elég annyi, hogy ott legyünk.

Ott legyünk, mintha jövő, ezután nem volna. Ha csak gondolunk rá, hogy legyen már vége a dolognak, hogy találkozónk van valakivel, mindent elrontottunk.

Ott kell lenni, akár az idők végezetén, mert valóban ez maga az idők végezete. Lévén a kezdete.

Megint csak minden nagyon egyszerű. És látszólag lehetetlen.

Hogyan békítsük össze az összebékíthetetlent, hogyan bírjuk találkozásra a végest és a végtelent?

Szenvedélyes figyelmünkkel.

A megfigyelő felfedezi az újszülöttet, akit addig soha nem látott. Ettől akkora meglepetés lesz úrrá rajta, hogy mindent elfelejt. Önmagát is.

Eltűnik!

Nincs többé megfigyelő.

Csak a baba marad.

Az ősi, örök és csalóka kettősség, hogy a néző és a nézett különbözik, megszűnt.

Csak ez a gyermek létezik, akit szemlélünk. Nem azon át szemléljük, amit tudunk, tanultunk, amit mások mondtak, vagy amit olvastunk róla. Szemléljük, úgy, ahogy van.

Nézzük. Helyesebben szólva, hagyjuk, hogy áthasson bennünket.

Mellékgondolatok nélkül. Előítéletek nélkül. Teljesen ártatlanul. Teljes újdonságában.

Ő-vé válunk."


Leboyer, Frédérick: A gyöngéd születés

2009. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem az,inkább fájdalmas.Khömm.A kérdésben leírtakat magadról mintáztad?Vagy unatkozó nyári szünetes tini vagy?

Mindegy is!

Szerencsére a nők kevés százaléka strapálódik le ennyire,ahogy te körülírtad.Való igaz,kicsit kiszolgáltatottnak éreztem magam,de a többi -cici,fenék,hüvely - teljesen rendben van!

2009. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen bunkó kérdésre ilyen szép választ írni!!!

Nagyon aranyos vagy!

2009. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Te is kismama vagy?
2009. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%

Nos, nincs genny - mert ez nem egy gyulladásos folyamat. Aztán nem petyhüdt a tested, mivel az összes izmod feszül a fájdalomtól, pláne ha nyomni kell.

Van olyan aberrált sexmániás aki szivesen megdugna egy szülő nőt az összes belőle csorgó dologgal együtt, szerintem a neten kis keresgélés után találsz ilyen oldalt.

Undorító lehet a szülés annak akinek semmi köze nincs hozzá.

Ki vagy szolgáltatva az embereknek, de lehet szülni a WC-be és bokor alá is.

Nem okoskodik senki, aki jelen van általában szakember és tudja a dolgát, persze vannak kivételek.

Te pedig egy idióta lehetsz.

2009. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!