Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kérdés a királyi esküvővel...

Kérdés a királyi esküvővel kapcsolatban. Délután/ este lesz valahol ismétlése? (Tudom, a tv csatornák honlapján meg lehet nézni, de én olyanra gondoltam, ahol leadják még egyszer. )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 09:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Déltől nem leszek itthon, pedig szerettem volna megnézni az esküvőt. (Mindegy, így alakult. Én döntöttem így. Nem is ez a lényeg.) Úgy gondoltam, hogy majd este úgy is lesz ismétlés, de elbizonytalanodtam, mert pl. az m1-en is "csak" egy órás összefoglaló lesz (20:05-21:05).
2011. ápr. 29. 10:00
 2/3 anonim ***** válasza:

az eredeti kérdésedre a választ nem tudom , de :


valami torrent oldalon úgy is fent lesz szerintem később. aztán onnan le tudod tölteni.

2011. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Végül úgy alakult, hogy 1/2 2 után valamivel hazaértünk, és az utolsó előtti és az utolsó pillanatokat - illetve a legfontosabbakat 12 óra előttről - láthattam. A végén már majdnem lekapcsoltam a tévét, mert azt mondták, hogy az "erkélyjelenetet" majd csak este mutatják, aztán az m1-en még tartott a műsor, így láthattuk az első házastársi csókot is. :-)
2011. ápr. 29. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!