Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A vak Krizbai Teca csak...

A vak Krizbai Teca csak szánalomból jutott tovább, Gomes meg besírta magát a döntőbe mint Tabáni, Kutasi Árpi is csak azért nyert, mert szegény volt. Hol az igazság? Mikor fogják a tehetséget is értékelni magyarok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 23:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%
Hogy lehet ennyi idiotasagot irni?Szerinted a zsuri epp olyan hulye hogy ezek miatt tovabbengedi oket,meg a nezok is?
2011. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled Gomessel kapcsolatban, viszont Tecának tényleg jó hangja van, ő szinte az egyik legjobb! Libabőrös lettem, amikor énekelt :)
2011. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
aztak... :D ennyi szánalmas embert mint ti..
2011. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Na na csaknem irigy vagy rájuk?? Tabáni? Utasi? Feltételezem a nyomukba sem léphetsz hanem már ott pattognál valahol,de igy maradt a kis szék a tv elé...
2011. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
31%

Persze h izlesek es pofonok....de ha vlk kijelenti azt h Tabani,Teca es Gomes nem tehetsegesek azzal nagy baj van....

Maskulonben mindenki akkor sir amikor akar....

2011. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igazad van. Sajnálom Tecát, hogy nem lát, de ha egy látó ugyanezt a teljesítményt nyújtotta volna, már az első körben kihajították volna. Ez a Gomes meg egy elmebeteg, csak rángatózni tud. Ez hol tánc?! Ez a magyar színvonal. Meg a Tabáni istván, Utasi Árpika - ezek egy normális országban 5 percet nem lettek volna a TV-ben, nemhogy megnyerjenek egy tehetségkutatót... Mondjuk az a sok IQ nulla, aki ilyen műsort néz, azoknak ezek is jók.
2011. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy egy látó ugyanezt a teljesítményt nyújtotta volna, de attól még lehet szeretni. Annyi féle zene és énekes létezik, nincs abban semmi, ha valakit szeretnek az emberek. A többiről nem beszélek, mert azok nem érdekelnek.
2011. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Teca tény, hogy ha látna, már nem lenne versenyben, de Tabáni, Utasi és Gomes tényleg tehetségesek. Kíváncsi vagyok, mikor táncollnál úgy, mint ő, mikor mondanál mesét vagy énekelnél, mint ők..
2011. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tecának qrva jó hangja van, nagyon szépen énekel (magyar dalokat. Az angolt nem kéne neki erőltetni szerintem, de ez már nem zenei dolog.) Nem hiszem, hogy azért van még bent, mert vak...

Tessék, Gomes kiesett, örülhettek (nekem tetszett, amit csinált.)


Mindenkiről kitalálnak valamit, ha nem tetszik nekik.

(Megasztár 1: Tóth Vera a súlya miatt nyert, hogy ne érezze magát emiatt hátrányos helyzetűnek.

Megasztár 2-3: Caramell, Rúzsa Magdi a származásuk miatt, mert ha nem nyertek volna, az diszkrimináció, de ha a 2-ben meg Tóth Gabi nyer, akkor az azért lett volna biztos, mert Tóth Vera húga...)

Ezek szerint senki nem tehetség, mindenkit csak szánalomból tolnak előre.


Csillag születik 2-ben végig Tabáninak szurkoltam. Nem voltam vele egyedül, mivel nyert. Vajon miért? Nem hiszem, hogy azért mert elsírta a Fényév távolság végét.

Tabáni után akit a legtehetségesebbnek tartottam, az MC DC volt, és NEM a lába miatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Szerintem meg téged kellett volna továbbjuttatni mert biztos olyan atom nagy tehetség vagy.Te aztán hibátlanul kiállnál és lesöpörnél mindenkit.Azt hitted mi prosztó paraszt-_-"
2011. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!