Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elismerem h éva érdekesebb,...

Elismerem h éva érdekesebb, bár gázabb is mint anikó, de lehet pont ezért jobb nézni. De az életbe barátkoznának ilyen alkoholista, trágár, hisztis emberrel akik rá szavaztak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hinném.
2011. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én igen*-* tök jó fej:D
2011. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, tök jó fej addig amíg le nem köp.
2011. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mivel mindig mindenkit hátba szúr, ezt meg kétlem, hogy sokan elviselnék. Szerintem nem "éri meg" az ő barátja lenni. Te csak adsz, adsz, ő meg elvesz, de semmit, egy jó szót nem kapsz cserébe, sőt...
2011. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megis o ment vissza,hat en biztos nem nezem tobbet.
2011. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez a műsor nem arról szól, hogy aki a végén bennmarad, annak megkapom a barátságát. Nem érdekel, hogy milyen barátként, az érdekel, hogy nagyban hozzájárult ahhoz, hogy legyen miért nézni a műsort és folyamatosan "harcolt" azért, hogy minél tovább bennmaradjon. Én ezzel a mércével mérem, hogy ki menjen vissza és nyerje meg az egészet.
2011. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám fogadott nővéremnek,jó fej,kedves,aki szereti azt nagyon szereti.Remélem miután vége a játéknak találkozhatok vele személyesen.:)
2011. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Először tisztáznod kellene magadban,vajon tudod-e mit jelent az alkoholista szó fogalma!

Másrészt pedig nem tudom figyelted-e,a bejátszásokban hányszor mutatták Anikót részegen...és még ő papolt a piálásról. De jó,hogy végre eltakarodott!

2011. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas, hogy ez kell az embereknek. Végül is érthető, hisz Anikó okos, intelligens és gyönyörű, miközben Éva buta, hisztis, és ronda. Látszik hogy többen tudnak azonosulni az ő személyiségével, mert magukat látják benne, és a magyarok különösen irigyek, ha valaki jobb náluk valamiben, főleg ha ennyi mindenben.
2011. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!