Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Alekosz és...

Mit gondoltok Alekosz és Olivér barátságáról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy Olivér addig haverkodik Alekosszal, amíg pénzt tud csinálni belőle.
2011. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alkesz éva ***** válasza:
100%
Biztos kedveli Alekoszt,de sztem is a lóvé,meg az ismeretség miatt kampányol ennyire(de lehet,hogy nem).
2011. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos kedvelte Alekoszt, viszont azt is imádta benne, hogy pénzt hozott neki a házhoz.


Ha kint lesz mindkettő a való életben, nem hinném, hogy olyan sokáig jóban maradnak. Egy idő után szeritnem megmaradnak csak távoli ismerősöknek, akik régen együtt töltöttek egy "nyaralást".

Ezt azért gondolom így, mert szerintem két teljesen eltérő személyiség. Alekoszt a való életben nem sokan szeretik, ez szerintem köztudott. Ami nem véletlen. Úgy is lesznek ellentétek közöttük, ami majd nem fér bele egy barátságba.

2011. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!