Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Timi chenről?

Mit gondoltok Timi chenről?

Figyelt kérdés
rasszisták, ha lehet, ne itt éljék ki magukat...
2011. máj. 7. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szép hangja van, de nekem valahogy olyan "furcsa" feje van, nem tudom, mi furcsa rajta, de nekem nem tetszik.
2011. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
róla különösebben semmit , de a "bemutató" videóban az a barátnője ... úh nagyon jól néz ki xD
2011. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A lány nagyon szép és aranyosnak tűnik, meg minden ilyesmi. De énekelni nem tud rendesen, olyan bizonytalan meg nem tudom... mintha visszafogná magát állandóan, de így sosem lesz belőle jó énekes.
2011. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon rossz! Olyan mint ha igazából férfi lett volna,de átoperáltatta magát lánynak! Jah meg kezdjük már ott hogy egy kínai mit keres egy magyar tehetségkutatón? Jó tudom hogy itt lakik meg minden de akkoris mindenki mennyen oda ahova tartozik...csak elveszi a lehetőségeket a másiktól...És egyébként meg hangja sincs -.-
2011. máj. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem szeretem, valamiért Janicsák Vecára emlékeztet... Nem tetszik a hangja, sokszor hamis is, ez a mai fellépése kifejezetten rossz volt, én őt ejtettem volna ki.
2011. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén semmit sem, mert itt él születése óta és szomorú, hogy alig tud magyarul! Ez az előadásán is hallatszott elég rendesen, én őt ejtettem volna ki, de be sem engedtem volna az élő showba.
2011. máj. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon fahangja van.
2011. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jól énekel, de ez a tegnapi választása nem pont úgy sikerült, ahogy kellett volna.
2011. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tegnap nagyon-nagyon hamis volt.
2011. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

SZerintem is tök hamis volt!

És a zsűri meg halálra dícsérte!


Szerintem agyilag sík hülye lehet. (Hogyhogy nem tud magyarul, amikor itt született???)

2011. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!