Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éva tényleg olyan duci, mint...

Éva tényleg olyan duci, mint amilyennek Alek mindig mondja?

Figyelt kérdés
A műsor eleje óta tényleg látszik, hogy hízott, de szerintem az erős kifejezés, hogy duci, ahogy Alek mondta hurkás. Szerintem pont jó alakja van, nem látom, hogy olyan nagy változáson ment volna át.
2011. máj. 8. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak direkt cukkolja. Tény, hogy hízott, ez látszik, de azért ducinak monani tényleg túlzás.
2011. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajj.Dehogy duci! A hasán tényleg van 1 kis hurkácska,de az igazán elfér rajta! KI nem hízott a villalét alatt?
2011. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem duci
2011. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se duci. Még soványabb is mint aminek mi látjuk, ,mert a TV-ben mindenki kövérebbnek látszik mint ami.
2011. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van rajta felesleg, de még semmiképp nem tartozik a duci kategóriába.
2011. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49 kiló volt mikor bement azt akárhogy is nézem sovány most olyan 53 54 kiló körül lehet tökéletes Alekosznak is szerintem így jobban tetszik, ezért cukkolja!
2011. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Éva nem kövér.

Szerintem nagyon jó alakja van,és a haja is tetszik.

2011. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!