Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Alekosz vagy VV Jerzy...

VV Alekosz vagy VV Jerzy érdemelte volna meg inkább a győzelmet?

Figyelt kérdés

Nekem egyik sem volt a kedvencem...

Tudtam,hogy Alekosz fogja megnyerni(bár szerintem az RTL kombinált)

Igazából egyik sem a szívem csücske,de mikor láttam,hogy csak ketten maradtak inkább Jerzy-t hoztam volna ki nyertesként,mint ezt a taplót...

Ti hogy vagytok vele?


2011. máj. 9. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Jerzy
2011. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam Éva vagy Alekosz volt a befutó...nekem mindegy volt csak 2 közül valamelyik:)
2011. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése. Ha az emberséget nézem, akkor Jerzy, ha a műsort, akkor Alekosz.
2011. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
100%

i(bár szerintem az RTL kombinált)


Ezt mindenki tudja, de a reek klub mégis hülyének nézi az embereket.

2011. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
azért nyert alekosz mert többn szrették mint jersit, ilyen egyszerű, most csa az mondja hogy kombinált az rtl mert nm az ő kedvenc győzött. de nézzetek már vissZa néhány összefoglalót, jerzsi alig szerepet benne. ne csodálkkozom hogy alekosz nyert, szinte mindenkin ő volt a kedvence. leht hogy jerzsi is megérdemelte volna, mert szegényebb mint alekosz. nekem min2 szimpi volt, de alekosz sokkal szürakoztatóbb. ennyi
2011. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, bocsi a "helyesírásért"...
2011. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Jerzy vagy Éva jobban megérdemelte volna. Bár a három (és az összes többi) közül senkis sem volt kedvencem.
2011. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Jerzynek kellett volna nyernie (bár én az Évának szurkoltam), az Alekoszt egyáltalán nem szerettem, idegesítően pökhendi. Nagyon sajnáltam Jerzyt, amikor megtudta, hogy nem nyert, olyan csalódott volt szegény:/
2011. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Valaki írta,hogy nem a kedvencem nyert...Kezdjük ott,hogy egyik sem volt a kedvencem,én azt írtam,hogy ha a kettő közül kéne választani inkább Jerzy,de egyébként hidegen hagy,mivel egyik sem különb a másiknál...Csak én Alekot nagyon megutáltam az alábbi időben eléggé elszállt vele a ló,Jerzy jobban megérdemelte volna...

Ettől függetlenül Alekoszt is sajnáltam volna mert másodiknak lenni,borzalmas lehet,hogy "majdnem te nyersz de mégsem"

2011. máj. 13. 22:00
 10/10 A kérdező kommentje:
alábbi=utóbbi :D:D:D mindegy már írni se tudok...
2011. máj. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!