Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Komolyan ennyire pofátlan ez...

Komolyan ennyire pofátlan ez a Gigi? És még ő mondja Évára, hogy irigy?

Figyelt kérdés
Ebben a videóban végig azt látni, hogy amikor az Éva beszél akkor a Gigike csak azért is pofázik, akkor fogta végre először a pofáját, amikor a Jerzy megszólalt... és még Éva az irigy?? Savanyú a szőlő Gigike... tisztelet nulla, látszik honnan jöttél...
2011. máj. 11. 16:20
 1/10 A kérdező kommentje:
a nagy pillanat amikor gigike végre befogja azt az ólajtó pofáját, kb a 10. percnél következik be... undorító ez a nő
2011. máj. 11. 16:22
 2/10 anonim ***** válasza:
milyen videó?
2011. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja tényleg bocsi, a lényeg lemaradt:D erről beszéltem: [link]
2011. máj. 11. 16:27
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

A Gigi egy az egyben gusztustalan! Milyen szöveget levágott vasárnap a finálé előtt, hogy azért öltözött ki ilyen puccosan mert kíváncsi volt arra, hogy a Jerzy mit szól hozzá. Szánalmas k.urva ez a csaj. :S (N)

Ezért is jó, hogy nem a Jerzy nyerte meg a VV-t, mert a Béci meg a Gigi kiforgatták volna a vagyonából szerencsétlen naiv srácot.

2011. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 alkesz éva ***** válasza:
40%
Ne védjétek már az az alkoholista kétszínű igénytelen retket ennyire!
2011. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
16:52 kössz a választ, de aki nem ismer, az ne ítélkezzen, én láttam, hogy viselkedett Gigike a villában is és utána is, szóval senki nem mondhatja, hogy alaptalanul mondom. Ha ismernél, akkor talán fel is venném a válaszod, de így totál lesz@rom.
2011. máj. 11. 17:05
 7/10 A kérdező kommentje:
16:36 minden egyes szavaddal egyet értek!!! Örülök, hogy meg jött Jerzy esze, és kidobta ezt a csajt, sokkal jobbat érdemel!
2011. máj. 11. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
én egyetértek veled válaszoló, Gigi tényleg gusztustalan, de a válaszodat kicsit furcsállom. Ki ítélkezett rólad?
2011. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:38


Volt itt egy válaszoló, aki a kérdezőt elmondta mindenféle f.asznak, de úgy látszik, hogy a modik törölték a válaszát . :)

2011. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jah értem. :) jó akkor, ez így egy kicsit furcsának tűnt :D
2011. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!