Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Komolyan nem jutok szóhoz....

Komolyan nem jutok szóhoz. Ezek normálisak?!

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ki nézte tegnap a VV-t, de Cristofel nem éppen nyomdafestéket tűrő levelet írt Kingának, amit baromi nagyképűen és büszkén fel is olvasott neki.(A cikkben meg tudjátok tekinteni az esetet)

Ezzel idáig nincs is gond, egy tősgyökeres bunkó a gyerek, meg se lepődtem... Viszont most az RTL arra buzdít, hogy mindenki saját ízlése szerint dolgozza fel, zenésítse meg, és küldje el nekik.

Én vagyok ilyen maradi, vagy másnál is kiveri ez a biztosítékot???


2011. okt. 17. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
És itt a cikk: [link]
2011. okt. 17. 15:46
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
figyelj nemcsak Christofel gáz.az összes többi is, egyszerűen nincs agyuk a média úgy forgatja őket ahogy akarja mint egy bábut,és ezt ki is használják mert buták mint a sz*r.ez a széria úgy sz*r ahogy van. már nem tudják hogy mozgatni a szálakat hogy érdekes legyen egyébként nem is nézem mert kifordul a gyomrom. az előzőt még néztem is de ez.. pff hát nagyon gáz. agyatlan semmi emberek tömkelege egy rakáson mintha egy csomó analfabéta csávót meg egy csomó nyávogó guminőt összeeresztettek volna kb ennyi. egyébként már az RTL nagyon messzire megy. az X-faktor is egy nagy semmi kiábrándultam abból is pedig tavaly úgy néztem mint egy bolond lestem a tv előtt egyfolytában ennyit erről is.:s de ezt is elcseszték sablonos lett már biztos nem lesz akkora nézettsége mint tavaly, azért az nagyon gáz volt amikor mutatták az ördög nóri által reklámozott termékeket a hűtőbe...ennyire színvonalas nálunk az X is...
2011. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zombie Nation
2011. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok agyhalott és akik nézik őket...
2011. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!