Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor fogják betiltani Alekosz...

Mikor fogják betiltani Alekosz jelenlegi műsorát?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok abban, hogy már nagyon sokan írtak az illetékeseknek, mert amit művelnek, az a nők megalázása. Ez az impotens hernyó, Olivér segédletével megszégyeníti a nőkről általánosságban alkotott véleményünket. Miért lehet azon szórakozni, hogy étellel erotikus zuhanyzással válogasson ez a barom. A KENYÉRREL nem viccelünk, nem szoktunk vele erotikusan fürdeni, a fagyasztott halat is megesszük, és nem a villába bejuttatott prosti szexuális mozdulatai adják meg a tussolás varázsát. Ráadásul az utolsó választott hölgy csókolódzását is kibeszéli ez a két "macsó". Ki, meddig dugta a nyelvét a másik szájába!?

Undorító!!!! Remélem, hogy ez a mocsok nem megy 3 héten keresztül főműsoridőben!!!!


2011. máj. 13. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodj már meg, ott van a távkapcsoló, szépen átrakod a Dunára vagy a PAX-ra, ott csak erkölcsös, katolikus értékrendnek minden szempontját kielégítő (bár a szórakoztatást hírből nem ismerő) műsorokat fogsz látni. Ha meg feminizmusodat szeretnéd erősíteni, akkor arra is találsz kismillió csatornát.
2011. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
jaj mennyi ilyen műsor volt már, mégsem tiltotta be senki. Én ebből egy részt sem láttam. Megnézem a TV műsorban, hogy mi lesz este, és választok. Tegnap pld. Filmsztárok a vadonban c. műsort néztem az m2-n, mert azt választottam. És fogalmam sem volt, hogy mit csinál Alekosz és mit nem. Ennyire egyszerű.
2011. máj. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3 hét az egész, agy rosszul tudom? Mire betiltanák, vége van. Egyébként, a vv-ről is azt gondoltam, hogy egy felesleges hülyeség, és végre vége van, de azért mégiscsak néztem, bár tökre hidegen hagyott, hogy ki esett ki, agy ki kapott büntit. De ez az Alekoszos ténlg egy akkora sz.r, hogy néztem az elején egy tíz percet, mert kíváncsi voltam, és azóta sem. Jó, láttam/hallottam belőle pár percet, de szóval tényleg, kapcsold el a tévét, szép idő van, menj ki arra az időre.
2011. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

"megszégyeníti a nőkről általánosságban alkotott véleményünket" jajj hagyjuk már....

senki nem kérte azokat a lányokat, hogy szerepeljenek ebben a műsorban... ráadásul nem ezeket a nőket szégyenítik meg, hanem ők szégyenítenek meg minket...

2011. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gusztustalan ez a műsor...nem tudom hogy néznek az meberek ilyet.....
2011. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!