Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV2-ben Stahl konyháját...

A TV2-ben Stahl konyháját miért csak 12 éven felüliek nézhetik?

Figyelt kérdés
Ott a 12-es karika de nem tudom minek:O Félelmetes,véres(megvágja néha késsel az ujját?),káromkodik ha máshogy sikerül a kaja?Nem értem miért...
2011. júl. 18. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A késes műveleteket nem nagyon kéne megpróbálni. Plána azzal a sebességgel nem, amivel Stahl tudja használni. Plusz turmixgép és hasonló eszközök használata sem csak úgy megy. A sütőt sem hagynám begyújtani egy tízévesnek.
2011. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lol

ezen sose gondolkodtam el:D


de ha ez így van, ahogy 1. írta, akkor Stahl kislánya meg a többi lurkó mit keres mindig ott?

OK h felnőtt felügyelet mellett vannak, de akkor is, lehet h felbátorodnak, és még nekiállnak egyedül használni a konyhai eszközöket:O

2011. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"káromkodik ha máshogy sikerül a kaja?"

xdxd

2011. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na szóval akkor senki nem tudja? xD
2011. júl. 18. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont tegnap néztem és merült fel bennem is ez a kérdés. de én sem tudom.
2011. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem a 12-es karika már kb minden műsornál ott van
2011. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ja
2011. júl. 18. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert olyan idióta szövegeket nyom (néhány éve volt a "gondolatnyi fehérbor", ezt azóta sem tudom feldolgozni), amik garantáltan károsak minden épelméjű gyerek fejlődésére. Komolyan, inkább horrort mint ezt!
2011. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!