Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktátok nézni Laci bácsi...

Szoktátok nézni Laci bácsi konyháját?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

ha oda kapcsolok és az megy akkor igen!!ű

Nagyon szeretem Laci bácsit mert nagyon jó fej!!!Ja és finom kajákat is csinál!Vagyis jól néznek ki de nagyon!!

Szerintem Judit a tv2ről:D:D elbújhat mellette a flancos gyömbéres több 10ezres kajáival!!!

2010. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek az előttem szólóval.

Laci bácsi országunk egyik legjobb mester szakácsa és cukrásza. Én nagyon szeretem a műsorait.

Látszik rajta, hogy szívből csinálja, szereti a munkáját, és ez az élete! Nem mint az előbb emlegetett Judit, aki csak a pénzre utazik a százezredik ugyanolyan szakácskönyvével és dvd-ivel...

2010. szept. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, meg muffin muffin hátán! És mindig valami olyat csinál, amiről életemben nem hallottam, pl kinoa....

Egy átlagos, minimálbérből élő családnak ilyesmire nincsen pénze!!!

Laci bácsi mindig olyasmit főz, amit bárki elkészíthet, pl ő csinál sertésmájat is..

Barátnőmmel egyszer azzal viccelődtünk, hogy Stahl Judit egyszer a tortára is őröl egy kis borsot! :D

2010. szept. 19. 10:12
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Első vagyok!

Igen én is azért utálom mert olyanokat főz hogy az egyszerűen megfizethetetlen!!

És Laci bácsi meg jó kis magyaros kajákat készít amiket amúgy is nagyon szeretek!

Visszatérve Juditra az sem tetszik benne amit írtál is hogy muffin muffin hátán!!

Ja meg hogy van ez a könnyű gyors és egyszerű vacsora!

Salátát készít tonhallal meg ilyen olyan ecettel meg egy 5000ft-os szósszal!

Hát először is én nem tartok ilyen drága cuccokat itthon mert nekem ez nem olyan hétköznapi mint pl a liszt vagy a só ami mindig van itthon!

Másodszor ez az én férfi családtagjaim fél fogára sem lenne elég vacsorára!!!

2010. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek veled! Én is teljesen így gondolom! :)

És ha van egy kis időm, akkor nézem Laci bácsi konyháját. Ha pedig nem, akkor a honlapját. :)

Köszönöm a választ! :)

2010. szept. 20. 08:22
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

sziasztok! bocsi, de melyik adón van a Laci bácsi és mikor?

J-től nekem is föláll a szőröm:))

üdv.

2010. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Atv-n van és azt hiszem 11,35-től, de ebben nem vagyok biztos. :)
2010. szept. 23. 14:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
köszi szépen:))
2010. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szívesen! :)
2010. szept. 24. 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
ez a zsírdisznó csak ártani tud a magyar társadalomnak. Az intelligenciaszintjét és megnyilvánulásait Fekete László "sportolóéhoz" tudnám hasonlítani. Fingja nincs arról, mi egészséges, és mi nem. Csak a saját termékeit próbálja tukmálni a csóró átlagmagyarokra
2013. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!