Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi csináljak v kell ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak v kell ilyenkor vmit csinálni? Vagy csak várjam hogy a cselekmények magátol folytatódjanak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szal kezdjük Van egy 10 fős baráti társaság akikhez nemrég csatlakoztam (egy hónapja). Egy fiú nagyon tetszik ebből a baráti társaságból és azt hittem hogy ez kölcsönös. Tegnap hazakisért és előtte elölgetett és kézenfogva mentünk mint egy szerelmes pár. De amikor a házunkhoz értünk azt hittem hogy most a smárolás következik én el is kezdtem ő pedig mondta "húú már így? " Ma pedig írt msn-en hogy ez egy kicsit gyors tempó. De ez nem azt jelenti hogy nem akar tőlem semmit. De én mégis úgy érzem h nem akar semmit.
2009. szept. 27. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:

hát télleg kicsit gyors vagy

haggyad a srácot majd ő megcsókol ha úgy érzi...

még néhányszorr találkozzatok aztán smárolás is lesz. de inkáb kettesbe legyetek mint 10-en

2009. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért nem akarna tőled semmit, mert az eléső találkozáskor nem csókolóztatok? Ha jól értem, ez nem is randi volt, csak hazakísért? Nekem is gyors lenne ez a tempó, igaz én lány vagyok. Türelem, nem kell mindig mindennek azonnal történnie.
2009. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az lemaradt, hogy hagyd a fiút kezdeményezni, ne te csókold meg először. Hány évesek vagytok? Ha 14-15, akkor érthető ez a türelmetlenség, meg akkor ciki még, ha nem mindig minden azonnal történik.
2009. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korrekt, engem is kicsit hogyismondjam, megijesztene hogy a lány aki tetszik, így semmi helyzetből már csókolózna... elvenné kicsit a kedvem. A lányokat szeretjük meghódítani...
2009. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jaja :)
2009. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy kicsit fogd vissza magad.

Lehet, hogy másnak nem lenne gyors ez a tempó - NEKI gyors volt.

2009. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát valóban nagyon gyors vagy, mi pasik szeretjük meghódítani a csajokat, ha a csaj kezdeményez, oda a varázs! Itt van néhány lehetőség, hogy miért történt így:

1. Ő szeretne téged meghódítani és fájt neki, hogy te kezdeményeztél

2. Ő szeretne meghódítani, csak a smároláshoz még erőt kell gyűjtenie

3. Olyan szépnek tart, hogy mikor lesmároltad, képtelen volt megmozduni

4. Rondának tart, és csak fogadásból csinálta azt amit csinált


Tudom, a 4. kicsit durva, de hát mi is csináltunk ilyet, tudom nem szép dolog, na de kicsit túl sok csúszott le XD

2009. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

15 éves vok, a srác 18

oké ak visszafogom magam xd

am nem hinném h fogadásból csinálja:)

de ha igen fúú ak naon kiakadnék:S

2009. szept. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!