Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Princess Pictures Casting studioról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:32
 1/5 animewazze válasza:

Viszonylag sűrűn lehet náluk statiszta szerepekre szerződni (pl x faktorba tapsolni stb)

Kedvesek, aranyosak, de ha kell akkor szigorúak is, ami érthető a média világában.

Regisztrálni 2800ft-ért lehet náluk, Budán van amúgy az irodájuk. Mást nem nagyon kell tudni sztem.

2012. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs az offért, de mennyit fizet a Princess a tapsolásért?
2012. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia én ott dolgozom :) Attól függ milyen a munka :P ha nagy akkor 3000 ha kicsi akkor 2000 :) olyan műsorba kell menni amit élvezel is mert egész napos a program szinte :D
2012. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Horváth Kristóf válasza:
Jártam sok irodába már, de ők legalább keresnek és elég sűrűn.Csak ajánlani tudom.
2012. jún. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Holnap megyek regisztrálni magam. Szerintetek mire készüljek? fotót,videofelvételt készítenek?
2012. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!