Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Oltyán Attiláról?

Mit gondoltok Oltyán Attiláról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem rossz a link amit küldtél, de én valahogy nem találom olyan kiemelkedőnek.
2011. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek ugyanaz tetszik. :)

Számomra van valami a hangjára, ami engem leírhatatlanul megfogott.

2011. okt. 2. 21:34
 13/25 A kérdező kommentje:
hangjába*
2011. okt. 2. 21:35
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

Hát irigyellek, hogy van aki ennyire tetszik neked. Vannak jók, de egyenlőre annyira nem ragadott magával még senki.

Lehet, hogy az én kedvencem a csillag születikes csávó lesz, vagy a mindig sírós fiúcska, ezért jövőhéten biztos kiesnek.

2011. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy azok közül, akiket említettél, nem esnek ki, mivel még őket tartom a legjobbnak, legszimpatikusabbnak, leginkább odaillőknek.
2011. okt. 2. 22:21
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedem benne, hogy döntőbe jutnak.

De szerintem Attila is döntős lesz, mert érdekes figura. Valahogy őt képzelem el Király Norbi kategóriába, de csak a furisága miatt, mert azért Attilának klasszisokkal jobb hangja van szerintem.

2011. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Remélem, igazad lesz. :)
2011. okt. 2. 23:10
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Fura, és nagyon jópofa figura, aki egyre inkább érdekel engem. Engem már elsőre is megfogott az egyedisége, a hangja is érdekes volt, és megfogott, de a mostani szereplésével ez megduplázódott, plusz kezd egyre szimpatikusabbá is válni.

Nagyon remélem, hogy továbbjut, és benne lesz az élő műsorokban is, mert kezdek "függő" lenni. :D Minél többet szeretnék még látni belőle, mert kíváncsi vagyok nagyon, hogy még mit tud mutatni.

2011. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
36%

nekem a macis biztonsági őr a kedvenc


meg Katica volt:S

2011. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%

Én nagyon bírom! :D


Meg szerintem a zsűri is úgy van vele, hogy próbálnak minél színesebb egyéniségeket továbbvinni. Vannak jó hangok, de mit ér a jó hang, ha semmi mellette az ember. Ezt arra értem, hogy pl a többi fiúra, leszámítva azt a kis pityergős fiúcskát, senki nem emlékszik. Malek is említette pár emberről, hogy nem is emlékszik rájuk. Az meg nem jó jel szerintem.

Viszont Attilára mindenki emlékszik. :DD

2011. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!