Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok Barna Gergő...

Mit szóltok Barna Gergő kieséséhez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 20:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem azért esett ki, mert nem jól énekel, hanem mert az élőshowhoz még nem nőtt fel eléggé.


Bár nem kedvelem Ildikót, de jól döntött, hogy nem vitte tovább Gergőt. Geszti tuti tovább vitte volna. Érdemes megfigyelni, hogy Geszti minden versenyzőben azt nézi, hogy mennyi pénzt lehet kaszálni velük.


Talán Gergő majd a következő szériában már jobban fogja bírni a megterhelést.

2011. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szurkoltam neki.:( Remélem később tényleg visszajön. Erősödjön, hogy bírja az élő show-t és akkor akár meg is nyerheti.:)
2011. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Sajnáltam,hogy kiesett:(
2011. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen imádtam a hangját, de az Ildikónak ebben most igaza volt, hogy nem vitte magával. Nem elég erős az állandó hajszoláshoz, kritikákhoz és a rengeteg stresszhez. Talán majd 1-2 év múlva:)
2011. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sajnáltam,mérges is voltam,szerintem egy esélyt megérdemelt volna...
2011. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
A hangja különleges és csodaszép. Abszolút a legjobb szerintem! DE! Ilyen nyápic fiút én még életemben nem láttam, egy igazi bőgőmasina, ez viszont nagyon irritált benne. Drukkolok neki, hogy megerősödjön, és pár év múlva az ő hangját halljam a rádióban!
2011. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt, de nem bírta volna az élő show-t. Gondoljatok be, ha ilyen apróságok miatt elsírta magát, akkor később, hogy bírta volna? A kritikáktól összeomlott volna, olyan mint Szíj Melinda. Tehetslges, de nem sztárnak való.
2011. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

rohadt tehetséges,és imádom,de tényleg nem bírta volna ezt a felhajtást,és talán a hírnevet sem.

és ugye sajnos az ilyenekből lesznek a drogos,depressziós sztárok.annyit pedig nem ér az egész.

2011. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mus musculus ***** válasza:
Ő volt a kedvencem, én továbbvittem volna, hátha összeszedi magát. Na mindegy, én is remélem, hogy a következő körben újra megpróbálja.
2011. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!