Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X-faktor is megrendezett...

Az X-faktor is megrendezett mint a ValóVilág?

Figyelt kérdés
és ha igen ki nyeri az X-et és a VV-t?
2011. okt. 12. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten lehet pl.az párbalyozik aki sok szavazatot kap hogy még több szavazatot küldjenek a következő adásba.A kérdésed második fele:az x-et szerintem a Kocsis Tibor,a vv-t a Fecó vagy az Attila
2011. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból biztosan,hogy 1percig nem hiszem el,hogy a mentorok választják a továbbjutókat.

Kiválasztják a készítők a viszonylag eladható karaktereket,megmondják a mentoroknak,hogy kik azok és így lesznek kiválasztva.

2011. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell ábrándítsalak, bár biztos nagyon jól leköti az unalmas életedet a konspirációs elméletek kitalálása: egyik sem megrendezett!!
2011. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát az előző vv-t alekosz nyeret és azt már hetekkel a vége előtt mindenki tudta. és az blikk is megírta,hogy egy benfentes elmondta,hogy kifog nyerni és lám...
2011. okt. 13. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

jaj, szánalmas:)

Én is tudtam, hogy Alekosz nyeri meg, pedig nem vagyok benfentes. Egyszerűen lehetett tudni, hogy ő a legnépszerűbb. Ki lett volna? Hisztis Éva? Vagy analfabéta Jerzy? Szerinted kinek állt volna érdekében pont Alekosszal megnyeretni és miért?

2011. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon meg van rendezve az adásmenet is, tavaly is előre meg volt írva, hogy Sebestyén Balázs és Nóri mivel próbáltak humorizálni, konkrétan az egészet megírták előre, csak a zsűri szavát nem.(bár lehet, hogy azt is...)
2011. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem van olyan érzésem,hogy a VV5 meg van játsza úgymond.

Hogy mondták,hogy teljesen más lesz a mostani,mint az azelőtti VV-k, és ahogy elnézem, tényleg vannak olyan jelenetek,amik eddig nem voltak.Vagy csak én nem láttam.

Kicsit nekem furcsa.

2011. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!