Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkolsz a Csaba-Cristo...

Kinek szurkolsz a Csaba-Cristofel párbajon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 23:05
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
34%
Hajrá kubai!!!!!!!!
2011. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom,hogy pont ők ketten ://
2011. okt. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
82%
Nagy meglepetést okozott Csaba döntése, nem őt kellett volna választania. Úgy gondoltam, hogy Attilát vagy Verát viszi, szerintem a nézők többsége is erre számított. Meg Attila ellen nagyobb esélye lett volna, hiszen az utóbbi időben Attila megnyilvánulásai miatt kevésbé népszerű a nézők között. Csaba és Cris közül egyértelműen Csabának drukkolok, aki szimpatikusabb egyéniség számomra, annak ellenére, hogy keveset mutatott magából eddig, mint az ostoba, de bohóc Cristofel, akármennyire csinálja a műsort. Elég valószínű, hogy Cristofel megy vissza 70% körüli eredménnyel, mert szórakoztató és a többségnek ez kell, ez fog kelleni. Bár én megnézném, ahogy Csaba felveszi a kesztyűt az áskálódó Péter-Attila párossal meg, hogy hogy fog alakulni Kingával a kapcsolata, de kevés esélyt látok erre. (Amilyen meglepetést okozott, hogy Crist hívta párbajra, olyan meglepetést okozna, ha ő menne vissza. És biztos, hogy a villában mindenkinek leesne az álla, főleg Attilának, aki a legjobban kint akarja látni Csabit.) Kész csoda lenne, ha ő menne mégis vissza, de nem lehetetlen, úgy, hogy hajrá Csaba!
2011. okt. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim válasza:
50%
Szerintem Cristofel megy vissza, bár jobban örülnék Csabának. Az életben Crissel inkább barátkoznék, de most haragszom rá, mert átveri Veronikát. Miért mondta, hogy ha majd kiesik mást dug meg! Azzal nincs is baj, ha valaki több nővel vagy férfival csinálja odabent, csak akkor ne mondja, hogy kezd szerelmes lenni. Amúgy Attilát kellett volna kiesnie, mert Kinga miatt szövetkezett Csaba ellen. Az előbbiekre válaszolva pedig szerintem (bár ezt a részt nem láttam) azért nem volt Csaba és Dya között semmi, mert Kinga jobban tetszik neki. Tehát most azt mondom: Hajrá CSABA!!!
2011. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim válasza:
71%

Szerintem is Cris meg vissza.Abból indulok ki hogy tavaly Béci volt ilyen görény és mégis Oli ellen visszaszavazták ergo a magyar közönségnek az aljas agyatlan szerencsétlen semmirekellők kellenek magasan IQ hiányos állapottal.

Viszont azért választotta Crist szerintem mert ha őt kiejti akkor az arénában nem lesz ellenfele.

HAJRÁ CSABI!!!!:-)

2011. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
69%

Facebook like-ok

cristofel: 10.813 lájk

gergő 10.041 lájk

seherezádé: 9.049 lájk

attila: 3.628 lájk

dya: 3.357 lájk

veronika: 3.073 lájk

kinga 3.020 lájk

csaba: 2.820 lájk

fecó 2.426 lájk

annamária: 1.464 lájk

shadi: 1.206 lájk

vera 838 lájk

péter: 712 lájk

eszter: 679 lájk

Nyilvánvaló, hogy Cris megy vissza.

Attila ellen sokkal több esélye lett volna, és még tökös is lett volna, ha őt hívja ki. Eddig azt hittem okos kölyök, de ezzel bebizonyította, hogy nagyon buta.

2011. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
73%

Csaba fog visszamenni!! Itt már rég nem a nézők döntenek!

Szép sorba kirakják onnan Crist, Veronikát és Kingát!!!!

2011. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
86%
én nagyon remélem, h Csaba megy vissza. Cris egy beképzelt, önimádó idióta. de szerintem nagyobb esélye van neki visszamenni, mint Csabának... sajnos.
2011. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
63%
csaba csaba csaba
2011. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
81%
11:15 az oké, hogy a facebookon annak az idiótának van a legtöbb rajongója, de aki facebookozik, az nem mind szavaz... inkább nézd meg, ténylegesen kire szavaztak a legtöbben: [link] itt cristofel valahol az utolsók között kullog, és Fecónak van a legtöbb szavazata. Vagyis ha a Fecó rajongók kiállnak Csaba mellett, mivel Fecó is kiállt mellette, akkor van esélye visszamenni :)
2011. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!