Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkolsz a Csaba-Cristo...

Kinek szurkolsz a Csaba-Cristofel párbajon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 23:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
szerintem csaba megy vissza
2011. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
75%
:(
2011. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
79%
Életemben egy közszereplőt nem szerettem még így meg mint most Cristofelt. Biztos vagyok benne ha élőben ismerném nem lennénk jóban, ebben a műsorban viszont ő vitte a pálmát. Elismerem hogy buta,önimádó és gyakran ocsmányan beszélt, de hihetetlen szíve és humora van, nagyon megérdemelte volna például a nyereményt is, fókuszban mutatták hogy milyen körülmények között élnek és hogy amikor dolgozni ment, hazaadta az egész pénzt hogy kicsivel többől éljenek. Nagyon szerettem, minden nap jót nevettem rajta és csodálkozok azon hogy nem ő ment vissza- szomorú is vagyok. De nem baj, legalább egy primitív műsorral kevesebb amit nézek.
2011. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!