Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézed a VV párbajt? Teljesen...

Nézed a VV párbajt? Teljesen felháborító amit csinálnak, és ez a szánalmas hülyegyerek.

Figyelt kérdés
össze vissza futtatják mennyire szerelmes és szétválaszthatatlan pár,de amit veronika háta mögött művel az véletlenül sincs bevágva a kisfilmekbe -.-"
2011. okt. 23. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a beszavazó óta szeretem csabát. És ne haragudjatok, de én egy olyan ostoba emberen, mint Cristofel, nem tudok röhögni. Nekem egyszerűen nem szórakotató az, amit csinál. Cseppet sem volt feltűnő, hogy miután Csaba kihívta, fél napig letolt gatyával járt, és hirtelen elkezdte szeretni Veronikát, míg előtte mással akart lefeküdni. Azt hitte, ettől majd hirtelen szimpatikus lesz a nézőknek? Borzasztóan örülök, hogy kiment.
2011. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hajrá Csaba!
2011. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!