Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez igaz lehet? Ha igen, az...

Ez igaz lehet? Ha igen, az elég felháborító. Ha meg nem, az is, miután ettől hangos az internet

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 15. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1, Balázs holnap fog műsort vezetni, tehát a dolog itt megbukott.

2, kiderül, ha Béci nyer, akkor akár igaz is lehet.

2011. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Remélem nem. Hajrá Alekosz :)
2011. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom, mondjuk az elgondolkodtató, hogy amikor a testvéreket szavazták be, akkor tényleg a Fazekas ikrek vezettek, amikor viszont kimondták, hogy Gigi és Béci nyertek, nem mutattak százalékokat...vajon miért? Ezt nagyon nem tartom igazságosnak....Más beszavazókon megmutatták, hogy hány százalékkal nyert, aki bekerült, a testvéreknél viszont nem, ezt vissza is nézheti bárki még szerintem.
2011. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nagy balekok lehetnek, ha Olivért sem tudták befolyásolni a szerződéseikkel mint amatőr színészt, hogy Bécit nehogy kihívja már!
2011. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenki fizetett színész akkor miért lepődtek meg, hogy Olivér kit visz ki? Vagy erről elfelejtették tájékoztatni őt?
2011. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem van benne valami... És így világosabbá válik az is, hogy Bécike miért volt annyira magabiztos, hogy ő fog visszatérni.
2011. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi van ezen olyan meglepő...?Ez világos és egyértelmű,ilyen a showbiznisz,a pénz világa.Minden előre megírt forgatókönyv szerint zajlik,anno a vacsoracsatáknál és hal a tortánban is ugyanez volt,ki bénázik és ki produciózik,ez az x factor,és megasztár is(ott csak nagyjából,mert azért egy zenei analfabétából nem lehetett tuti nyerőt csinálni,az feltűnik az embereknek).Naiv aki azt gondolja,h ez nem így működik..
2011. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz!Tudjátok miért?


"Mindazonáltal senki ne legyen

naív, egy ekkora költségvetésbôl készülô mûsor sorsát "nem Rozi néni fogja eldönteni a kapa mellôl!"


Na ezért!!!


Ahogy a Mónika és egyéb sokkkba is fizetett emberek jártak!

2011. febr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Arcky ***** válasza:

Ez egy zseniális marhaság. Én elhiszem, hogy nagyon fel voltak háborodva az Oli fanok, hogy kiesett, de egyrészt ő csinálta magának, másrészt meg az RTL nem nagyon foglalkoztat ilyen volumenű műsorban olyan embereket, akik nem tudnak helyesen írni.

Biztos van benne susmus, mert elég biztosra mentek az összeválogatásnál, de hagyjuk már ezt a baromságot, hogy ki mit hallott...

Egyébként Oli miatt néztem én is.

(A fizett színészekre jó ellenpélda Ildikó, akinek a nővérének nagyon jó volt a haja, meg az a nevenincs nyávogó kislány, aki Alekosz ellen esett ki. Az ő szurkolótáboruk inkább szavazhatott Bécire is, mint ellene, ha már egyszer volt lehetőségük eltüntetni Olivért.)

2011. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha igaz is, akkor a "kiszivárogtatás" is az RTL műve - hogy majd szuperül rá tudjanak cáfolni (egy másik "forgatókönyvvel") és elhessegessék magukról a gyanút.
2011. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!