Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök, hogy Cristofel...

Örültök, hogy Cristofel visszamegy a villába?

Figyelt kérdés

Igaz,hogy vendégként megy és nem játszhat,de én nem örülök,hogy bemegy,olyan idegesítő.

Ti mit gondoltok erről?


2011. nov. 3. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mi az h visszamegy? ez most komoly? -.- mikor mondták ezt?
2011. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Olvastam,de ha gondolod megkeresem azt a cikket ahol volt!
2011. nov. 3. 20:58
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Azt h én eddig néztem VV-t, soha többet. :)

Nem volt bajom Crissel, de nem is kedveltem, de hát... így megvezetni az embereket. Ennyit arról h szavazz és az marad akit szeretnél. Volt értelme annak a sok embernek szavazni h kint maradjon. ,,Csinálj akármit akkor is lenyomjuk a torkodon". Mélyebbre nem is tudom süllyedhet e az RTL.

2011. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
szánalom ez a vv... ha egyszer ki lett szavazva, azt jelenti h nem vagyunk rá kíváncsiak, hát maradjon is kinn!
2011. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Harmadikkal teljesen egyetérek..
2011. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
Emberek! Vendégként megy, mint annoó Gigi, Zsófi és Olivér! Nem kell felháborodni, ha azt se tudjátok, hogy miről van szó. Nem is napkra megy és nem fog bent lakni, csak találkozni Veronikával a nyugiszobában. Mit kell ezen kiakadni? Bécihez hányszor bement a barátnője? Együtt is aludtak. Természetesen a játékban, a nyereményért már nem fog részt venni. Ne háborodjatok fel, mielőtt tudnátok, hogy miről van szó!
2011. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
és Béci barátnője villalakó volt, aki kiesett és úgy ment vissza? nem... és amúgy is, csak a játék legvégén volt az, mikor 3 volt villalakó visszamehetett, annak volt értelme, de ennek, mikor az az idióta nemrég esett ki...
2011. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Eddig a ,,vendégek" mindig a játék vége felé mentek be. Hány hete is szavazták ezt ki? 2? A Béci v ki barátnője meg nem hiszem h villalakó lett volna.

És amúgy NEM 1szeri alkalomról volt a szavazás, ahogy már írják is, ,,időszakonként" visszamehet majd. Ismerve az RTL-t 2 naponta bent lesz.

Úgyhogy szavazzon mindenki ezután is, valahogy ki kell fizetni majd a ,,jól megérdemelt nyertest" (meg a Crist is azért h szerepel).

2011. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Igazatok van,felesleges nézni,egy nagy becsapás az egész!

Bár Cristofel mosolyát bírom,de ez így nem igazságos!

2011. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A csatorna, és a rendezők nem ismerik a szabályokat? Aki kiesett, az KIESETT!! A nézők döntése volt. Azzal, hogy alkalmanként megjelenik, részt vesz a játékban, mert egy játékossal "szerepel", befolyásolja a műsor menetét. Annyira erkölcstelennek tartom az egészet, mert ez a primitív a mai napig nem emésztette meg a kiesését, ezért a csatorna -a nézők "kérésére" hivatkozva- újra képernyőre engedik. Undorító!
2011. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!