Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök, hogy Cristofel...

Örültök, hogy Cristofel visszamegy a villába?

Figyelt kérdés

Igaz,hogy vendégként megy és nem játszhat,de én nem örülök,hogy bemegy,olyan idegesítő.

Ti mit gondoltok erről?


2011. nov. 3. 20:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

*manipulálja

Bocsánat.

2011. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%

Tegnap néztem az online adást és bizony a Cris

akkor is bent volt a Veronikánál a nyugiszobába!

Szerintem azért küldi vissza az rtl a Criset mert showot

csinál(t),a Csaba viszont nem sok vizet zavar!

Már nem tudnak mit összeállítani az összefoglalókba ezért küldtek egy kis bajkeverést!

2011. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj jönnek is a kedvenc felvetéseim:

1. ,,Jaj de mi rosszul írtuk a nevét" Nem veszi észre aki erre hivatkozik h az NEKI ciki? A csapból is az folyik EGÉSZ HÉTEN KERESZTÜL, nem akarom elhinni h ennyi sötét ember van aki nem tud olvasni.

2. ,,Csaba megvette a szavazatokat" Szerintetek az aki szavaz mit csinál? Ti is veszitek a szavazatokat nem? És mellesleg figyeltem Cris rajongói lapját mikor ment a szavazás, vagy 10 plázacica avatárú illetőt láttam h ő már XY összeget rákölt minden nap h visszajuttassa a ,,kubai kedvesét". Ennyit erről.

Nem tudom mért olyan nehéz elhinni h igen többen utálták Crist mint ahányan, unatkoztak Csabán. Miért kapott neten ennyi szavazatot? 1. Mert ingyenes 2. Mert 600X is kattinthat 1 ember 1 nap. Akkor hol is a sportszerűség?

Értem én h aki szereti az örül h visszamegy, de ne akarja már bebizonyítani h milyen rendes volt az RTL. Ez egy bemutatás volt a szavazóknak, ők meg röhögnek a markukba az egészen.

2011. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

ma 14:47

Hogy kattinthatna 600szor az ember? Láttál te már Facebookot életedben? Mindenki csak egyszer like-olhat.

2011. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Jó hogy visszamegy,legalább feldobja a műsort.

Uncsi volt nélküle.

Azt a majom tuja csabát biztos nem küldték volna vissza!

2011. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!