Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök, hogy Cristofel...

Örültök, hogy Cristofel visszamegy a villába?

Figyelt kérdés

Igaz,hogy vendégként megy és nem játszhat,de én nem örülök,hogy bemegy,olyan idegesítő.

Ti mit gondoltok erről?


2011. nov. 3. 20:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mi olyan felháborító benne...Láttátok facebookon hányan szavaztak, hogy Cris menjen vissza? [link]

Több mint 80 ezren. A csatorna ezt nem hagyhatta teljesen figyelmen kívül. Persze, az hogy visszakerüljön a játékba játékosként, nem lett volna fair, de az, hogy néha bemenjen Veronikához, nem értem mi baj van vele. Igaz, hogy Béci barátnője nem volt villalakó, pont ezért senkit se érdekelt, Cris meg érdekel legalább 80 ezer embert( és még hányan vannak, akik nem szavaztak)

2011. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ha olyan sok embert érdekel-érdekelt akkor miért nem ő ment vissza?:)

Amúgy végülis tényleg nem nagy baj,hogy bemegy egy kicsit..igazatok van. De az biztos,hogy sok embert irritál a jelensége.

2011. nov. 4. 10:33
 13/25 anonim válasza:
0%

Többen szavaztak rá csak nem tudták leírni helyesen a nevét vagyis így küldték el sms-be: krisztofel ami helytelen volt és nemfogadták el.

Valójában így kellett volna: Cristofel

Ha mindenki jól szavazott volna akkor cristofel nagy fölénnyel ment volna vissza, vagy ha az RTL elfogadta volna így is: krisztofel.

2011. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakik szavaztak a kedvencükre, minimum, hogy le tudják írni a nevüket....annál is fogva, mert a szavazás, és a műsorok alatt rendszeresen olvasható volt.Ez nem kifogás!

Kiesett....maradjon villán kívül.....ott a helye. Menjen dolgozni, vegye tudomásul, hogy a nézők nem akarják.........

ez van öcséééééééém!

2011. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem is az volt, hogy sokan elírták a nevét. Sokan írtak biztos Kristofelt, Krisztofelt, Kristofer, Krisztofer, Christofel, Chrisztofer, Chrisztofel, stb stb, sokféleképp el lehet ronatni a nevét( igaz, magára vessen, aki nem képes megnézni, hogy írják, de nyilván túlnyomórészt nem az iq bajnokok szavaztak rá). És azt is elismerték, hogy Csabára a szavazatok nagyrésze kb 10 telefonról érkezett( gazdag család, barátok, ami ugyebár nem csalás, de nem is igazságos, nyilván Cris hozzátartozóinak nem voltak százezrei smsekre)


Nyilvánvaló, hogy Cris igazságtalanul esett ki, mert sokkal jobban szerették az emberek, mint a szobanövényt. Ennek ellenére nem lenne igazságos visszaengedi a játékba, de néha vendégnek, miért ne? Sokan szeretik, sokan örülni fognak neki.

(Én nem vagyok Cris fan, nem szavaztam rá, se smsben, se a facebookon, de megértem azokat is, akik szeretik)

2011. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

off:Kedves utolsó hol láttad,hogy Csabira csak kb.10

telefonról érkeztek az sms-ek?Linkelnél?

2011. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"Nyilvánvaló, hogy Cris igazságtalanul esett ki, mert sokkal jobban szerették az emberek, mint a szobanövényt."

Szerintem ha egy kicsit is visszakeresel,hogy "csaba vs Chris" vagy hasonló kérdések akkor már itt is megfogod látni,hogy Csabát többen írták. Nem kell olyanokat írni ami nem igaz.

Ez van. Na igen,hadjuk már ezt a nem jól írták le a nevét..akkot hívja telefonon vagy nézzen rá a TV-re,mert folyamatosan oda volt írva a neve.

2011. nov. 4. 12:05
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

szerintem az RTL klub sem érti, hogy mehetett vissza egy "tuja" egy ilyen (lehet buta, hülye) színes egyéniséggel szemben.és így most "visszajuttatták".

én egyetértek vele.

mit csinál Csaba?semmit.és egyáltalán hogy került a helyes pasik kategóriába?hiszen ronda!

2011. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Kinek mi a ronda:)
2011. nov. 4. 12:58
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Arra a cikkre én is kiváncsi lennék ahol elismerik h Csabára kb 10 telefonról szavaztak..Hagyjuk már ezt,inkább emlékezzünk vissza h kinek a barátja Gombi aki tényleg 1-2 telefonról való szavazattal jutott be a villába..Ezek Cristofel eszközei nem pedig Csaba családjáé vagy barátaié..

Különben is,ki tudja mi a valóság??Az egészet manupulálja az rtl..

Az meg h Csaba csúnya-e vagy sem mindenki döntse el maga..

2011. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!