Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért beszélek magamban? Nem...

Miért beszélek magamban? Nem érzem magam bolondnak. Ez betegség, és súlyos?

Figyelt kérdés
Ha megyek az utcán, és stressz helyzet van, mondjuk sok ember van körülöttem, esetleg olyanok akiket nem szeretek, akkor fogom magam és "telefonálást szimulálok" Beszélgetek a nagy senkivel. Csak, mondogatom, hogy igen nemsoká ottvagyok, nem jössz ki értem stb. Nagyon zavar, meg így belegondolva nagyon ciki még ha más nem is tudja, csak aggódok . Ez betegség ?
2011. okt. 8. 10:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Nyugi, sok ember szokott magában beszélni, én is és nem tartom magam bolondnak. Sőt nem csak stresszhelyzetben van ilyen viselkedésem, hanem nyugodt körülmények között is.
2011. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem ciki, én is stresszhelyzetben meg szoktam fogni a telefonom és sms-t nézegetek vagy jegyzeteket, csak tegyek úgy, mintha csinálnék valamit.


Arra vigyázz, h nehogy akkor szólaljon meg amikor épp telefonálást színlelsz, hallottam már ilyenről és az tényleg ciki lenne.

2011. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra figyelek:D akkor megnyugodtam hogy nem annyira gáz ez :\
2011. okt. 8. 11:09
 4/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Az a hülye, aki magával se áll szóba.
2011. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem gáz ha megnyugtat!:)
2011. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam...
2011. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én akkor szoktam magammal r

telefonálni ha valaki követ az üres utcán

2018. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!