Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket nem idegesít Kinga?...

Titeket nem idegesít Kinga? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon irritál, az állandó nyavalygásával, és hogy úgy beszél mint egy kocsis!

2011. nov. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit gondolok róla? Egy undorító,alpári,primitív,öntelt,agyonkényeztetett,önző,lenéző,hatalmas önbizalommal megáldott undormány.Antinő.
2011. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láthatóan régóta luxusprostiságból élhet, kitartatta magát gazdag pasikkal. De most már csak többi kiló sminkkel néz ki valahogy. Vén és kiélt, hisztis, önző, kivihetné valaki, maradjon is kint.
2011. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem jobban idegesít és irritál az a ratyi tuja
2011. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesit a Kinga, remélem minnél előbb kiesik.
2011. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem is nagyon-nagyon idegesít! Ráadásul szédíti a pasikat, miközben kint van hapsija és ráadásul a kisfilmjébe is elmondta mennyire pénzéhes csaj! Nem állít jó példát a fiataloknak meglátásom szerint! :)
2011. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!