Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Alekoszról?

Figyelt kérdés
Mert szerintem egy olcsó, kinyalt, alkoholista punciszőr!
2011. nov. 23. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
szánalmas ember
2011. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyee? először ertéelkubb-VV [már itt agyfaszt kaptam a palitól...miat, hogy egy "görög félisten??"] aztán még feleséget is keresett..ez már csapkodta a biztosítékot, de amikor a tévékettő átvette a Vályú anyjával (ez már csak egy gyenge "segélykiáltás" volt a tv2 részéről, miután az egyik döntőjét kevesebben nézték, mint a Visat 3at :D) na ott elborult az agyam. Hogy lehet, hogy ilyen emberek élnek közöttünk?? Milyen világban élünk? És ez izgatja az embereket?? Egy másik posztban olvastam..ami egyébként ide is vonatkozik, hogy az embereknek van erre 315Ft+áfa-juk, de arra nincs, hogy alapítványokat támogassanak, vagy ha azt sem legalább magukra költenék. Ennél a pontnál mondom azt, hogy a magyar média és a nép (tisztelet a kivételnek, sajnos nem sok van) elásta magát a szememben! [Habár eddig sem volt túl szívmelengető a műsoruk] -OFF begins- Ja és nem ide vonatkozik, de fejezzék már be az olyan posztolásokat ahol a szimpla "v"-t dupla "w"-re cserélik...baromira idegesítő.-OFF ends-
2011. nov. 23. 21:56
 3/8 A kérdező kommentje:
nem miat*, hanem miaz* az első sorban
2011. nov. 23. 21:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és retardált :P de miért is én írogatok...a ti véleményetekre vagyok kíváncsi :P
2011. nov. 23. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Alekosz ráadásul ráhajtott anno egy 14 éves lányra, volt cikk róla a comment.blog.hu-n, csak eltüntették, ott a kommentekben megszólalt több érdi lakos és a kislány édesanyja is, elég riasztó képet festve erről a beteg emberről. Az Rtl tisztában volt azzal, milyen embert sztároltat, de csak most állt érdekében kiszivárogtatni a dolgokat.

Amúgy érdi ismerősöm mesélt róla, elvileg a város egyik hülyéje volt Alekosz, nőket követett, molesztált, stb.

2011. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sose kedveltem, és engem nem érdekel mit csinál, nekem ő nem férfi
2011. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Buta is, csúnya is, semmihez nem ért, nem tudom mit keres a tévében. JA várjatok, hát épp ezért van ott, mert másra nem jó:)
2011. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most meg a sittes Gergő...hát sztárolják ám a majmokat....
2011. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!