Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvencetek a VV 5-ból?

Ki a kedvencetek a VV 5-ból?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 14:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

én is pont most akartam ezt a kérdést feltenni :D

egyébként ATTILa :D

2011. nov. 26. 14:31
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

senki, azt se tudom, hogy kik vannak benn, de nem is érdekel!

14/L

2011. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én nem vagyok vv fan nem szoktam szavazni különösebben nem számít ki esik ki, de talán a legnormálisabb eszter és seri.

A férfiak gyengék a két egofejű attiláról és a péterről nem is kell szót ejteni.

Csaba gergő olyan lapítósak nem mostanában fognak szerintem kiesni.fecó érzelmesebb de olyan kis butácska de nem az a megbántós balhézós fajta.

A lányok közül pedig nagyon gyűlölködőek az idegbeteg kinga és talán egy picit vera.Veronika egy szeretetéhes naív kislány jólelkű szerintem, de amit csinál péterrel azt undorítónak tartom. Annamari olyan semleges nem is lehet nagyon látni mostanában olyan kifejezéstelen az arcra és unalmas egy jelenség.

2011. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

lol,saját kérdésedre válaszolsz

ciki

2011. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
senki.
2011. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ügyesen kategorizáltad a kérdésed...
2011. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem Fecó!

De úgy is Attila fogja megnyerni.

2011. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Te most komolyan kiírsz szépség és divat kategóriába egy kérdést a való világról, a humor helyett, aztán válaszolsz, mintha más kérdése lenne, hogy jaj, te is most akartad kiírni? oO Egyébként szánalmas, aki ilyenen leáll vitatkozni (eddig itt senki, csak van ilyen)... Az külön minősít, hogy Attila-féléknek szurkolsz, aki mindenkivel köcsögözik... Tuti nem ő fog amúgy nyerni, mert bent is, pont ahogy kint is, mindenki gyűlöli. Attól, hogy mindenkit manipulál, hamar ráteszik majd a jelet, és ha párbajoznia kell, bárki kinthagyná.
2011. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attila.

Ez csak egy játék. Nem kell komolyan venni amit csinálnak. Miatta érdemes nézni a műsort. Különben mi történne? Engem az, hogy a Gergő mit kínlódik a "csajával" nem igazán érdekel.

Az Attila szövegein lehet legalább lehet röhögni.

2011. nov. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attila
2011. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!