Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Baricz Gergő hogy lehet a 3...

Baricz Gergő hogy lehet a 3 legjobb között?!

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
a sok nedves p*nájú tinisunák nézik az ikszfaktort, így
2011. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
így van...nem neki kéne ott állni hanem Tominak!
2011. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én már csak azért is remélem h nem ez a gyerek nyer, mert a mentora az az idióta liba... -.- aki kb csak a saját mentoráltjaira tud pozitív dolgokat mondani, ezt megfigyeltem... a többi énekesről mindig van legalább 1 negatív véleménye... persze a végén mindig úgy hozza ki, miután lehurrogta a közönség, h "azt nem úgy értette", meghogy attól még nagyon tetszett neki... hülye színészkedős p*csa utálom :@
2011. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

szavazz ne csak a szátok járjon

gergő rajongói szavaztak talán ezért is van ott

2011. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Én is egyetértek a másodikkal és a harmadikkal.

Ja és én is "nedves p*nájú tinisuna" vagyok és utálom. Ennyit erről.

2011. dec. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kedves 4.. Szavaztam volna ha lehetne Szlovákiából is.. így sajnos csak a számat tudom jártatni!
2011. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Bár tény, hogy nekem is bejön, de szerintem ettől függetlenül egy nagyon értékes ember, nincs elszállva magától, nagyon szerény. Egyébként azzal meg csak magatokat minősítitek, hogy nem normálisan mondod el a véleményed, hanem "a sok nedves p*nájú tinip*csa.."
2011. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nekem legjobban ő tetszett! szerintem kocsis tibinek nincs ott a helye! tamást is szerettem.
2011. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

tiszta szívből örülök hogy Kocsis Tibi nyerte! Végre egy igazságos eredmény.


Baricz...érdekes, hangja egy deka sem, és ugy ugrál a szinpadon mint 1 majom, szörnyű + totálisan odavan magától... amikor az egyik élő showban beszolt a maleknak hogy ez a produkció igenis jóvolt, csak a malek nem tudja értékelni...hát anyád

2011. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hangilag abszolút ő volt a legjobb, na jó, holtversenyben Tarány Tamással. Én őket láttam volna szívesen a döntőben, kiegészülve Demes Tamással. Gergőnek kellett volna megnyernie szerintem.

Én inkább Muri Enikőt nem értettem, hogy mit keres ott.

2011. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!