Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi szóltok hogy Vera Gergőt...

Mi szóltok hogy Vera Gergőt viszi párbajozni?

Figyelt kérdés
valóvilág
2011. dec. 30. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ügyes húzás !

Remélem Analfahím Gergőcske kintmarad

2011. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
remélem én is! csatlakozom az előttem szólóhoz
2011. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem épp Gergővel volt a legtöbb összetűzése.. például Attilával sokkal többet szívják egymás vérét,dehát ő nem ezek alapján döntött..
2011. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 alkesz éva ***** válasza:
100%
Neki szurkolok,de ezt elb.szta mert Gergő ellen nem sok esélye van.A három féreg közül kellett volna választania.
2011. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Örülök, hogy nem Attilát vitte.
2011. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 stellacadente válasza:
83%
Én meglepődtem. Pártatlan vagyok, mert mindkét karakterben látok fantáziát. Gergőt egészen kedvelem, mert elég tiszta meglátásúnak láttam, bár mióta kihívta a Vera, kissé makacsnak és ellenszenvesnek érzem a viselkedését. Azért szeretném, hogy minden őrültsége ellenére Vera menjen vissza, hogy aztán kivigye a Kingát. Azt a lányt az űrbe lőném ki legszívesebben...
2011. dec. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem Esztert kellett volna kivinnie. Nagyon utálom azt a lányt, mert sunyi és nagyon kétszínű. Mindig annak puncsol aki a falkavezér a villában. Kiváncsi lennék ha mondjuk Csaba kinthagyná Attilát egy párbajon, akkor mi lenne. Tuti azok után Esztika Csaba p*csáját nyalná.
2011. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tette. Bár én a helyébe valószínűleg Attilát vittem volna, mert vele van a legtöbb konfliktusa. Egyébként tökös húzás volt, hogy Gergőt vitte. Szerintem Verának van esélye.
2011. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És mit szóltok ahhoz h Vera kint is hagyta Gergőt.Igazat megvalha nem hittem h így lesz sőt a kisujjamat le mertem volna tenni Gergő javára(nem azért mert kedvelem v hasonló,hanem mert nem hittem h ilyen magatartással-amin azért kezd javítani-bent maradhat)
2012. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Pedig szerintem eggyértelmű volt Vera győzelme. Én tudtam h ő megy vissza, ezért nagyon nem lepődtem meg :D
2012. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!