Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek VV Gergő csúnyán...

Szerintetek VV Gergő csúnyán pofára esett ma? Vagy nem is vette észre magát, hogy mennyire be bukta az arrogáns viselkedésével a játékot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
próbálta leplezni, de sztem biztos nem tett jót a büszkeségének:D gondolom nem hitte volna, hogy pont a Vera hagyja kinn, de remélem ebből legalább rájön, hogy visszavehetne a képéből... :)
2012. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

szerintem nem fog rájönni :D

Öntelt nagyon :)

2012. jan. 1. 22:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pofára esett,mert azt mutatta,hogy elég biztos a győzelmében,dehát van ilyen,de a Csillával legalább jól elszórakozhat este.Nem tudom abban a nőben is mennyi büszkeség lehet.....
2012. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Önbecsülés? Jó kérdés. Annyira nem láttam rajta semmi féltékenységet sem, meg zavart sem volt, hogy arra gyanakszom, Gergőkének megengedte mindezt, sőt lehet, hogy meg is beszélték, hogy felszed majd fél évre valami kiscsajt bennt :S
2012. jan. 1. 23:11
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
VV Gergő sokkal színesebb karakter, sokkal jobb hiszemű, sokkal kedvelhetőbb, mint ez a provokatőr pics@. Nem is tudom hogy nyerhetett, de az biztos, hogy nem a párbajon veszített, mert ott szinte alig mozognak a százalékok. Gergő jó arc volt, nagyon lehetett bírni őt, hányozni fog a VV5-ből, nélküle sz@rabb lesz az élet. Ámen.
2012. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nekem nem fog hiányozni, de azért köszi a kommentet! :)
2012. jan. 1. 23:57
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Gergő a saját taktikájába bukott bele. Előre bocsátom nem szeretem se Attilát se Pétert, de látszik, hogy ide ész kell és az nekik van. Gergőnek annyi lett volna a dolga, hogy szépen elmosogat főzőcskél és néha smacizik Serivel ehelyett Attila ellen fordult és meg is lett az eredménye. Gergőnek nem való a takitikázás és szerintem ő is tudta hogy nincs meg az IQ-ja hozzá csak akkor nem értem miért tette! Az Alfahím kategóriából jutott be de ez sokkal jobban illik bármelyik másik férfi lakóra mint rá. A nézők csalódtak benne és ez meg is látszott a szavazáson
2012. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem fog hiányozni az a beképzelt f@sz! Nem volt odavaló. Csak mert Dukai? Hahaha. Az első lehetőségnél kiesett. Főleg egy Vera ellen. Hahaha.

Szerintem még most sem hiszi el, hogy kiesett. Ahogyan az a nemnormális bűnronda Annamari sem. Miket mondott már a párbajon. Mintha még a villában lenne... Meg előtte a belevalóban is úgy nyilatkozott, mintha még bent lenne. Szerintem beteg az a csaj! Valaki szóljon már neki, hogy már nincs játékban!

50 milláért mutatni is kell valamit! Gerikének nem volt annyi agya, hogy ezt felfogja.

2012. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mert lehet ugyis játszani mint a Csaba meg ugy is mint az Attila de ez a középút nagyon sza. ez kiderült
2012. jan. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon:D


rohadtul örültem


nem is számítottam rá h Vera nyer:)

2012. jan. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!