Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed VV Eszterről?

Mi a véleményed VV Eszterről?

Figyelt kérdés

Én eleinte nem kedveltem, majd mikor kiközösítették akkor megsajnáltam és onnantól kezdve már kedveltem őt is, most viszont ő az egyik akit legjobban utálok.

Teljesen megváltozott,nyali-fali lett.

Ti,hogy látjátok?


2012. jan. 2. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
az elején normális volt, most meg egy nagy büdös nyaló k****!!!
2012. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Blokkolnám!
2012. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sose volt normális :D
2012. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Én az elejétől kezdve nem kedvelem.Ismerőseim eleinte nem értették miért mondom rá ,h seggnyaló.Egy következő párbajon szerintem amúgy simán kiesne,mert nagyon sokan nem kedvelik már őt.
2012. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Teljesen hülye lett. Régen én is kedveltem, sajnáltam. Most meg mindenkinek meg akar felelni, nyalizik, teszi a szépet, kétszínű. Utálatos.
2012. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is kedveltem régebben, de a falkaösztön benne is erősen munkál. Sokat fogyott.
2012. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Tegnap 18.01.-el tökéletesen egyetértek. Én sem kedveltem, és nem értették, miért nem, hiszen ő ÜGYVÉDNŐŐŐŐ, hát ő OKOOOOS, meg ilyesmi. Na persze. Én mindig mondtam, hogy

1. aki oda bemegy, annak valami stikkje már alapból kell, hogy legyen.

2. a diplomával sajnos valódi intelligenciát és viselkedéskultúrát nem adnak.

3. van egy cége. És? Mi a garancia, hogy nem gazdag apuci vette neki, és mi a garancia arra, hogy nem csak három ügyfele, azok is a papa-mama-plusz apuci jóbarátja.


Ennyi.

2012. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
rühellem
2012. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 darkgirlrosetta válasza:
Nekem Eszter eleinte semleges volt,nem utáltam,de nem is igazán szerettem. Aztán mikor láttam,hogy mindenkivel szemben is milyen jól tartja magát,elkezdtem tisztelni. Utána viszont láttam,hogy a dicsőség a fejébe szállt, a boxgálán pedig már zuhanórepülésben ment lefelé a szememben. Most úgy vagyok vele,mint az elején,vagy talán egy kicsit kevésbé kedvelem,mint akkor.
2012. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13.17- pl. az lehet a garancia, hogy az édesapja rég halott..
2012. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!