Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mi zajlik VV...

Szerintetek mi zajlik VV KInga és VV Attila között? Szerelmesek egymásba, de nem akarják beismerni?

Figyelt kérdés
Ti hogy látjátok? Annyira macska-egér játszmát folytatnak, de szerintem titkon oda vannak a másikért.
2012. febr. 9. 13:21
 1/5 anonim válasza:
23%
szerintem térj vissza a valódi világba,és olvass!
2012. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Attila full szerelmes Kingába. Kinga szerintem csak barátként néz rá.
2012. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nem unatkozom, csak kicsit. És azért, mert elgondolkodtam, hogy milyen emberi kapcsolat ez, még megsúgom nem vagyok agyatlan VV rajongó. De ti sem vagytok nagy iq bajnokok, ha engem csesztettek, mert ez az oldal sem más, csak unaloműző. Vagy debilek olvasásra alkalmas oldala. :)


2. Mi közötök hozá, hogy mivel töltöm az időmet?


Kedves Utolsó, köszi!

2012. febr. 9. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
szerintem Attila nyilvánvalóan vonzódik Kingához, Kinga viszont undorodik tőle, mint pasitól, viszont arra jó, hogy az egoját növelje vele, amiért az Attila ennyire odavan érte... magyarul sztem a Kinga csak kihasználja őt.
2012. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

eléggé nyilvánvaló.

attilának bejön,kinga meg rosszul van tőle minden szinten,de érdekből szüksége van rá.

2012. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!