Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők nehezebben lesznek szerelmesek mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert a nőknek túl nagy elvárásaik vannak a férfiakkal szemben, és ha azt egy férfi nem tudja teljesíteni, ill. megadni a nőnek, akkor tipli van.
2012. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
és ahogy észre lehet venni csúnyasággal arányosan az igények is nőnek
2012. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők nem a puncijuk után mennek :-) és óvatosabbak.


Több évezredes oka van, génjeinkbe kódolt oka, hogy a nőnek kell, hogy több esze legyen, mert sosem volt egyszerű kiválasztani a megfelelő apajelöltet.

2012. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Na ez azért nem igaz hogy nem a puncijuk után mennek, azért erre rá lehetne cáfolni, kb. a mai lányok nagy százalékával! Csak ők a fsz után mennek nem a punci után.

Amúgy rövid megjegyzésként nagyon leromlott a nők erkölcsisége, meg lehet nézni a régi szokásokat, nőideálokat, az akkori nők tartását!

2012. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ezt amúgy nem így értettem, hanem sokszor a lánynak nagyon sok udvarlás kell hogy szerelemben essen, vagy ha már együtt vannak de még nem szerelmes akkor is.

lehet csak nekem vagy mert férfi vagyok ,de elég ha tudom hogy jól érzem magam az illetővel és hogy képes vagyok a rossz tulajdonságaival elviselni őt illetve vonzódom hozzá. lényegében nem misztifikálom túl a dolgot, még is mostani barátnőmet is kétszer kell meghódítani egyszer mikor összejöttünk és most is, oké lehet hogy ez tartást ad neki, de ha jól meg vagyunk akkor miért kell túl bonyolítani, monogám vagyok és mindent megadok neki érzelmileg amit tudok, még is mint ha egy hideg falba ütköznék, de látom rajta hogy kedvel csak még is...

és ez már máskor is volt így. meg tapasztalatom más kapcsolatokat látva is hogy a nők nagyon nehezen esnek szerelembe, lehet hogy csak a nagyon erős külselyű és személyiségű emberekbe szeretnek bele könnyen, de nem mindenki alpha hím...

2012. jan. 7. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!