Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány, esetleg szerelmesek vagytok, akkor hogy mutatjátok ki neki? (amikor még nem vagytok együtt)

Figyelt kérdés

személyes véleményekre lennék kíváncsi :)

és persze kort is írjatok :)


2012. febr. 6. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami miatt elérhetetlen sehogy. Ha 1 kicsi sanszot is látok, igyekszem keresni a társaságát, bókolni neki, randira hívni, de szerelmet biztosan nem fogok vallani egyből, attól tuti, hogy megijedne, és tényleg ijesztő is tud lenni, én is megijednék a helyében.:)


19F

2012. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok függ a körülményektől!


Buliban: Simán szerelmet is vallok elsőre,ott elég lazán megy az ismerkedés,egyből smár...stb.

Internet: Ott én nem ismerkedem!

Suli: Hát az már bonyolultabb,mivel ott nap mint nap találkozunk,így elővigyázatosabb vagyok, van ,hogy hónapokig nem mondom ki az illetőnek,


De hogy mégis hogyan mutatom ki!

Hát tettekben, megteszek érte olyan dolgokat,amiket másért nem, törődök Vele,odafigyelek rá, ha valami nem tetszik benne,megmondom Neki,őszinte vagyok Vele,szinte fejleszteni akarom, fontos nekem,hogy boldog legyen,odafigyelek rá, néha érdeklődöm a hogylétéről, szeretek először összebarátkozni Vele,már ha komoly kapcsolatban gondolkodom,akkor szeretem megismerni először az illetőt, fontos,hogy jól megértsük egymást, keresem a társaságát, szeretem magamat fényezni előtte,hogy én milyen jó választás lennék,persze nem nagyképűen,inkább humorosan. Fontos nekem,hogy felnézzen rám, határozott vagyok,de néha mégis zavarba jövök,előfordul,hogy nagy hülyeségeket csinálok a jelenlétében, néha ha nem érzem eléggé a részéről,h szeretne,akkor óriási hülyeségket tudok csinálni,meg néha csak úgy otthagyom köszönés nélkül,ha nem érzem azt,h kedvelne,vagy ha úgy érzem,h zavarnám....amúgy szerelmesen teljsen megbolondulok,és ezt szerintem a környezetem is látja rajtam,hol a fellegekben járok,hol a mélységekben,az attól függ,h a szerelmemen mennyire érzem a viszonzást...fontos nekem az illető,ez a lényeg,ugyan nagy dumás vagyok,de az ilyen dolgokat nehezen fejezem ki szavakban,inkább megpuszilom,megérintem...valami ilyesmi...

2012. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!