Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért megrögződése a médiának...

Miért megrögződése a médiának lebeszélni az embereket a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Már az időjárásjelentésben is azt hallom: Telihold lesz, ideje újítani. Esetleg leszokhatnak a dohányzásról. Ki volt az egyáltalán, aki kitalálta, hogy védeni kell a nemdohányzókat? Mert eddig még szó sem volt arról sohasem azelőtt. Várom már, amikor azt mondják, hogy mindenki, aki kövér, muszáj lefogynia. Itt nem az emberek egészségéért aggódnak, és nem is a nemdohányzókat védik. Itt valami más van a dologban.

Mindenáron ki akarják írtani a cigarettát még a földről is, ahol lakunk. De a gyárkémény és a kcsik kipufogófüstje marad tovább.



2012. febr. 22. 01:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

[link]


Itt az emberek egymásnak ugrasztása a cél, és nem a védelmük.

2012. febr. 22. 01:29
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

mert hülyeség a dohányzás.Előnye nincs,hátránya rengeteg és marha sok pénzbe kerül.

Igen, a kövéreknek muszáj lefogyniuk, sok országban emelt betegbiztosítást fizetnek,mert nagyobb a megbetegedési százalékuk is.

2012. febr. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 étoile et lune ***** válasza:
Tudják, hogy attól még, hogy ráragasztanak egy ,,a dohányzás halált okozhat" matricát a cigidobozokra, az emberek nem fognak róla leszokni. Nem érdekük, csupán a látszatot akarják fenntartani, hogy törődnek az emberekkel, valamint ezzel közlik, hogyha beteg leszel, az miattad van. Tehát a figyelmeztető matricával csupán csak megszabadulnak a felelősségtől. ,,Szívd csak, de ha beledöglesz, ne pampogj"-matricák ezek.
2012. febr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

mert hülyeség a dohányzás.Előnye nincs,hátránya rengeteg és marha sok pénzbe kerül.

Igen, a kövéreknek muszáj lefogyniuk, sok országban emelt betegbiztosítást fizetnek,mert nagyobb a megbetegedési százalékuk is.


Marha sok pénzbe még rengeteg sok minden fog kerülni. Sajnos már egy társkereső oldalon is kikötik maguknak, hogy én csak nemdohányzót keresek. Azelőtt meg csak a "mindegy" szó volt megjelölve.


Miért lenne muszáj a kövéreknek lefogynia? Valaki így érzi jól magát és sok férfi/nő van, akinek pont a kövér jön be. Szerintem is jobb, mint egy cérnahuszár.


Nem csak a dohányzástól, kövérségtől lehet meghalni. Szerepet játszik még az a rengeteg mérgezett ennivaló, amit külföldről hoznak be. És a rostos és társai, ahol csak 1% gyümölcslé van feltüntetve, a többi adalékanyag, vagyis méreg.

2012. febr. 22. 02:06
 5/22 A kérdező kommentje:
Én mindig elkapcsolok, ha egy dohányellenes reklám van. Még csak azért is rágyújtok.
2012. febr. 22. 02:07
 6/22 étoile et lune ***** válasza:
68%
Szerintem a ,,még csak azért is" hozzáállás nem okos dolog, de nehogy megsértődj, ez csak az én véleményem - meg még néhányaké. Attól még, hogy bagózol/kövér vagy, nem kell személyes támadásnak venned az ilyen reklámokat és kikötéseket. Valakit zavar, ha bagószagú a partnere, ez szerintem nem egy új divat, régen is így volt.
2012. febr. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
persze, hogy kikötik,hogy csak nemdohányzót keresnek, én se csókolnék meg senkit akinek bagószagú a szája.
2012. febr. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
én azzal egyetértek h védjük a nemdohányzokat valamilyen szinten. ha rágyujtok figyelek arra h ne legyen "ártatlan" körülöttem vagy ha ez megoldhatatlan akkor megkérdezem zavarja e...de alapvetően nemszoktam nagy tömegbe rágyujtani mert valakit biztos zavar...még azzal is egyetértek h ne reklámozhassanak dohányárut. viszont a leszoktatásos reklámok meg a dobozok felmatricázása szerintem felesleges...aki le akar szokni utána tud nézni hogy hogysmint megy ez aki meg nem az nem is fog. és nemhiszem h bárkit elretentene a felirat h halált okoz vagy azért szokna le mert rá van irva vagy a tévébe azt mondták
2012. febr. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Na de most erősen rá szállt a média a dohányosokra. Később meg a kövérekre fognak. A soványokra. A rockerekre, a diszkósokra, a rapperekre. Milyen világban élünk, hogy megbüntet a rendőr azért, mert rajtakap, hogy dohányzik az ember? Ha ez így folytatódik, hogy megszabják azt is, milyen ruhában menj ki az utcára, milyen zenét hallgass. Akkor érdemesebb lenne elmenni egy lakatlan szigetre, ahol nem izélgetnék ilyenel az embereket.
2012. febr. 22. 02:32
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
otthon annyit bagózol amennyit akarsz. De értsd már meg, hogy a legtöbb embert zavarja. És az lenne a jó, ha a fiatalok már rá se szoknának. Nekik szól a reklám nem neked.
2012. febr. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!