Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 21 évesen 168cm magas és 47...

21 évesen 168cm magas és 47 kg hogy hizzak fel?! A preciz táplálkozás sem segit. Gyors az anyagcserém. Már a dohányzásrol is le szoktam.

Figyelt kérdés

HELP! 21 Évesen .47 kilommal szinte veszélyesen soványnak érzem magam. Lassan 3. éve járok rendszeresen fejleszteni a testem kifejezetten erös voltam viszont 1-2-3 honap pihenés után hirtelen fogyok a maximum 54kilom volt, viszont nem tudom mihez kezdjek lebetegedtem lasan 1 honapja fexem ithon és megyek össze. Hallottam Ismerösöktöl hogy anno (5-10) ével ezelött volt 1 bizonyos dobozos üditöital (volt aki 30kilot hizott tölle decskmert véletlen ivott meg 1 tálcával) hogy ez mi is lehet? Létezik e? mert szerintme hasznos lehet. Rengeteg pénzt dobtam ki az ablakon tömegnövelésre. De smemi haszon.


(Csak azért ebben a kategoriában jelzem panaszom mert olyan nincs hogy Hizokura..)


2012. febr. 18. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, ha rendesen eszel. Tényleg kórosan sovány vagy, ezt nem a gyors anyagcsere okozza. (Ennyire azért nem gyors...) Valamilyen betegség állhat a háttérben.
2012. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Írtam privátot. Lehet, hoyg véletlenul az első válaszolónak is, bocsánat.
2012. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyébként rutin kivizsgalason mikor voltal utoljára? Minden negatív? Lehet gyomor- vagy vesebetegség, rák is.

Volt műtéted, orvosi beavatkozásod, mielőtt fogyni kezdtél? Vagy mindig sovány voltál?

2012. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Most voltam kb 1 hete háziorvosnál mert töbenis gyomorfekély vagy nyombélfekélyre gyanakodtunk. De a vérképem teljesen jo közel álla tökéleteshez. ha bármiféle betegségem lenne/van aszt kiszürtékvolna az SZTK-ban még ekg-t is csináltattam direkt
2012. febr. 18. 23:21
 5/19 anonim ***** válasza:
Hormonokat is néztek? Pajzsmirigy, stb? Más tuneted is van?
2012. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen Pajszmirigy tesztet is kért az orvosom ám az csak márc 13-14ére lessz eredményes és ha azsem mutat ki semmit akkor mellékpajzstesztet is csinálnak. Melléktüneteim tulzott nyálterlmelödés amitöl fojton hányingerem van de (doki szerint csak valami helyi virus) kaptam gyomorsavra Pafenon nevü tabit ez enyhiti kicsit de csak 2. hete szedem ami azonban 4 hét alatt fejti ki hatását..
2012. febr. 18. 23:31
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy? Mert akkor pont jók a mérteid, nem kell hogy ennél magasabb és nagyobb darab legyél
2012. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még egy Helicobakter (HP-) tesztet is kéne csinálni gasztroenterológussal, mert ilyen tuneteket fertőzések is tudnak okozni. Mindig sovány voltál, vagy elkezdtél fogyni egyszer csak?
2012. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok és sosem voltam vastag ezért is keztem edzeni!! 37kimmal keztem 18 évesen 24cmes karral közel 1 év alat elértem a maxot 34es kar és 55-56 kilommal néztek a teremben hogy a 90et nyomom fekve és 50et bicora. És csak miota aba ahygtam az edzsést azota fogyok és 47nél megáltam.
2012. febr. 18. 23:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Érdekes. Fiú létedre ilyen kicsi vagy?
2012. febr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!