Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is kamu volt a...

Szerintetek is kamu volt a vv5 mai összefoglalója? Megjátszott volt ez az egész sztori igaz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tegnapi sokkal inkább kamunak tűnt... Kavarnak ezek már össze vissza.
2012. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, pont így éreztem én is, hogy az egész egy színjáték :-((( Pedig eddig nem foglalkoztam az ilyen pletykákkal, hogy megrendezett, meg ilyenek, de ez most nagyon átlátszó szerintem!
2012. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Veronikáék esete is kamu,dehogy még bevetették Eszter terhességét az már szánalmas ....
2012. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is qrvára szánalmas ez a terhességes sztori!

Amikor onlinba néztem akkor láttam,hogy Peti igen csak nyomul Eszterre!

De láttam pl.a Petike hivatalos oldalán,hogy kb.miután kiesett akkor valaki kérdezte,hogy mizu Veronikával és akkor ott azt írta,hogy néha 9sszejárnak,ez kieseése után volt,lehet,hogy tényleg dug*nak ki tudja már?:-) DE kit is érdekel egyáltalán?

Én szívesebben néztem volna a 4 finalistát,még ha kicsit uncsibb is lett volna a műsor,róluk kellett volna,hogy szóljon!!!

2012. febr. 23. 10:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Az onlinben amúgy A Cris és a Veronika együtt voltak...
2012. febr. 23. 10:55
 6/10 anonim ***** válasza:
igen ,az éjjeli búcsú bulin már egymást bújták
2012. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart volna, hogy visszaköltöznek a régi lakók, mert tényleg érdekes dolgokat váltottak/válthattak volna ki a még bent levőkből. Az viszont, amit kikerekítettek az egészből, egészen egyszerűen szánalmas... a Veronika-Péter-Krisz hármastól már hányingerem van. Baromira átlátszó, ha így is van, ahogy elmondják, akkor is gyanús, hogy azt miért így kell kitálalni. Teljesen más lett mindenki... Kinga-Gergő témát sem tudom mit kell még ennyit feszegetni, kit érdekel már? Apró dolgokat fújnak hatalmasra. Nekem már egyáltalán nem tetszik. Műnek hat az egész. Erről a terhesség dologról még nem is hallottam.
2012. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most már nagyon hülyének nézik az embert az RTLnél! Hiába volt tele minden fórum azokkal, akik azt állították, ez az egész egy megrendezett kamushow, nem hittem el, de most már egyértelmű. Nagyon kiábrándultam!! De ha eddig ilyen jól meg tudták csinálni, hogy nem volt gyanús, most miért cseszték így el, főleg, hogy eddig is hírben voltak, nem kellett volna jobban vigyázni? Vagy úgyis mindegy? Úgysem lesz több valóságshow?
2012. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is olyan ugyismindegy szaga van az egésznek!

Gondolom,most azért évekig nem lesz!

2012. febr. 23. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:

. Vera kitálal bent a múltról (igaz ELVILEG nem juthatna be kinti infó)

2. Veronika állítólagos viszonya Petivel

3. Eszter terhessége(pff)

4. Dya szerelmes


túl sok véletlen

2012. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!