Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted is kamu a mérgezéses...

Szerinted is kamu a mérgezéses sztori?

Figyelt kérdés
Végigolvastam, sokan írták, hogy ez kamu. Valaki írt egy külön kérdést, abban is azt írja le, hogy szerinte csak kitaláció. Szerintetek?
2009. okt. 20. 07:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Milyen mérgezéses sztori?
2009. okt. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy? Ha kérdezi, akkor neki ez komoly gond. Nme unatkozónak tűnt. Ha esetleg kitaláció, akkor is valami komoly gondja van, és ezek a válaszok úgy érzi, segítenék.

Anyi dolog megtörténik, e nem is túl hihetetlen.

2009. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
nem feltétlenül kamu. Inkább csak arról lehet szó, hogy valóban egy főzni nem tudó baklövése volt.( már ha jól emlékszem a történetre) Mérgezést akkor tudok elképzelni, ha nagyon durva a viszony elmérgesedése, vagy kattant az illető. Gyilkosági kisérlettel vádolni valakit csak konkrét tények után lehet. Ettől még lehet igazad. De ha mindenki elhinne mindenkinek bármiféle gyanúsítást akkor, tömve lennének a börtönök ártatlanokkal is.
2009. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Az itt szereplő történetek 90%-a kamu, vagy nem ellenőrizhető, hiszen csak az egyik fél ír ide, az pedig elégtelen információ. Viszont a többség szeret már félinformációk alapján is ítélkezni, így nekik paradicsom ez az oldal. Aki objekítvabban nézi a dolgokat, azokat leugatják. Engem az egész a politikára emlékeztet...
2009. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
igazad van utolsó, valóban sok a fikció, én is írtam már ilyen kérdés, csak mert kiváncsi voltam a válaszodra. Elöttedlévő vagyok
2009. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is írtam be, ugyanilyen okokból. Kíváncsi voltam a reakciókra, be akartam valamit bizonyítani egy másik kérdés kapcsán. Persze utána leírtam, hogy kamu volt, kaptam is hideget-meleget. :)

Jó lenne egy "Párbaj", vagy "Vita" menüpont, ahol három sávnyi kommenteket lehet elhelyezni. A két szélén lennének a vitában álló felek, középen pedig a kommentelő közösség. Mindkét fél elmondhatja a saját verzióját, az user pedig kérdezhet és véleményt fűzhet hozzá. A vita után akár még szavazni is lehetne, hogy az elhangzottak szerint vajon kinek lehet igaza?

2009. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Ezekre viszont bukik a nép!

Én meg elástam egy hullát a pincében, mitévő legyek most, amikor le akarják bontani a házat?

2009. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

08:17

na igen, ez valahogy így van ...

2009. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó:ááá,úgyis lebuksz.A különleges ügyosztályban(azt hiszem)elküldte anyuci,hogy kiássa a tetemet,erre lelötte a családot,de a végén lebukott.Add fel magadat!:-)

A mérgezős storihoz:A kislány piszokul utálja anyuka pasiját.Viszont van egy jó batátnője,aki valószínűleg ott volt,amikor kommentelt.vagy két unatkozó kamasz,akik halálra röhögték magukat a válaszokon,vagy annyira fantáziadúsak,hogy így tüntetnék el a konkurenciát.

Ott is írtam,hogy nem életszerű,hogyha megtörténik ilyen eset és az anyja csak ül a fenekén.

2009. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szia!


Teljesen igazatok van. Én is írtam be már kíváncsiságból kamu kérdést azon témakörben, amire a "legjobban" harapnak. Hát, jöttek is a válaszok egyből...Fel se merült senkiben hogy esetleg valami sántítana a dologban.És mérgezéses sztori két okból se felel meg a valóságnak. 1. Állítólag egy PASI(a leendő mostohaapuka) által sütött süteményről van szó. /számoljátok össze, hogy a környezetetekben mennyi pasit ismertek, aki sütöget...Azt nem írta a kérdező, hogy cukrász vagy ilyesmi./2. Az volt a lényege az egésznek, hogy "mi az anyuval eddig milyen jól megvoltunk, ez meg idejött". De rengeteg ilyen kamu kérdéssel lehet találkozni. Ezt azonban senkinek a számlájára nem lehet felírni, hiszen ez az oldal anonim, és végülis ez a célja. Ha fiktív, ha nem fiktív, felteheti az ember a kérdéseit. Válaszolni se kötelező rá ugye. /De néha jólesik "kiosztani" :)/

2009. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!