Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
 391/607 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Amit itt megadtatok hupont-os oldal az tuti valami nem igazi sorozat,vagy pár hülye 20éve skitalálta,hoigy mi fogatunk egy gagyi filmet,gyagyi telóval :D
2012. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 392/607 anonim ***** válasza:
nem ezt egy 40 éves rendező csinálja és profi kamerával meg minden
2012. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 393/607 Szandii09 válasza:
100%
Ha tényleg tudsz erről a szereplőválogatásról valamit....Én még 3hete jelentkeztem kb. de nem kaptam értesítést...legalább annyit küldhettek volna, hogy ne várjak többet. Nem tudod, hogy már lezárták a válogatót? vagy hogy milyen filmről/sorozatról lenne szó?! ugye nem ez a Gyanú árnyékában?
2012. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 394/607 anonim ***** válasza:
100%
de, valószínűleg ez az....
2012. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 395/607 anonim ***** válasza:
100%
de, ez a gyanú árnyékában
2012. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 396/607 anonim ***** válasza:
Én a Sötétség cimű filmről beszéltem
2012. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 397/607 anonim ***** válasza:

Én erről beszéltem

[link]


nem a gyanú árnyékáról

2012. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 398/607 anonim ***** válasza:
100%
csak 10 év körüli lányok, egy 40 éves férfi filmjében? megbocsássatok, de erről 1 dolog jut eszembe!
2012. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 399/607 anonim ***** válasza:

ne hidd azt! am felnőttek is szerepelnek benne sok felnőtt és tényleg ne hidd azt mert a rendezőnek felesége van és két gyereke abból az egyik főszereplő

ha nem hiszitek el amit mondok akkor

ez a film tartalma:

Izabella és Anita ikertestvérek bár nem hasonlítanak mégis egy időben születtek. Van egy húguk Lilla, aki 10 éves és van egy 6 éves kis testvérül Marci. Anyukájukkal együtt élnek, aki egy nap bejelenti, hogy elköltöznek. A lányok ezt nem értik, mert nem rég költöztek ide, és próbálták lebeszélni erről az anyjukat, de végül anyjuk akarata érvényesült. Jó messzire Kecskeméttől Kalocsára költöznek egy ugyan nagy és tág, de kísérteties kinézetű házba.


A lányoknak új iskolába kellett járni, amit szintén nem szerettek, volna, de szót fogadtak anyjuknak. Hamar beilleszkedtek és két új barátot szerzett Izabella és Anita még pedig a suli legmenőbb fiúit Petit és Bencét. Lilla bár nem az ő osztályukba jár, mégis sok barátot szerez. Anyjuk két helyszínt tiltott meg nekik, a házuk melletti erdőt, és a padlást. De vajon miért? Izabella egyszer beakart menni az erdőbe, de kiugrott belőle egy édes pici nyuszi, akit hazavittek. Ezekben a hetekben észrevették, hogy anyjuk és öccsük furcsán viselkedik. Elkezdik kutatni mi történt, mert érzik, hogy valami nincs rendbe. Peti és Bence segít nekik megfejteni az iratokat és a rejtélyt és bevallják a fiúk hogy ők valójában varázslók és az is kiderült, hogy Jeni a nyuszijuk vérfarkas. De vajon mi az anyjuk és az öccsük a lányoknak? Hogy történhetett ez? Eközben Peti dobja Cintiát, a barátnőjét és megkéri Izabellát, hogy legyenek közelebbi barátok. Végül az anyjuk bevallja, hogy micsoda és ő nem az igazi anyjuk, neki csak Marci az igazi gyereke és hogy ő ölte meg az anyukat, de csak véletlenül.

Ezen Izabella nagyon felkapja a vizet, összepakol és elmegy az erdőbe, ahol találkozik az eltűnt focistával, akiről kiderült, hogy vámpír. Vajon mi történik ezután Izabellával? Sikerül neki elmenekülni? Túléli? Kiderül a filmben.

2012. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 400/607 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, de elég furcsa, hogy ilyen fiatalok állnak a történet központjában. Sok sikert, ettől függetlenül.
2012. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!