Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
 431/607 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is feltűnt, hogy Orsi eltűnt :D Szerintem rájöttek, hogy rájöttünk, hogy átverés az egész és kapták a beépített embereiket és leléptek.


Azt hiszem többet nem nézek thrillert, túlságosan elfajult az üldözési mániám :D

2012. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/607 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló hát rosszul hiszed

1 nem léptünk le

2 nem átverés

de higgy amit akarsz

2012. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 433/607 anonim ***** válasza:
titeket 20-as telefonszámról hívtak? mi volt a teló számuk mert hívkálnak és lehet hogy ők azok az rtl -esek? privibe :)
2012. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 434/607 anonim ***** válasza:
100%

Jól van Orsi, akkor légyszíves mutass valamit a "rendező" bácsitól. Filmet, animációt, werket, bármit. És egyáltalán hogy hívják?


Ugyanis semmi információ nincs a honlapjukon, hogy hiteles legyen. Ott van két kislány fényképe, meg néhány másik emberé.


És kérlek arra is válaszolj, hogy ki finanszirozza a filmeteket? Na és melyik csatorna fogja vetíteni? Hm?

2012. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 435/607 anonim ***** válasza:
100%
Meg mi az a paintes förmedvény a fejlécben?
2012. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 436/607 anonim ***** válasza:
na figyuzzatok én csak egy főszereplő vagyok mindent én sem tudhatok am a rendező neve: Hajagos János
2012. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/607 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom...nem lehet túl komoly film ha azon a személyes találkozón nme tudott a rendező megjelenni...

nagyon amatőrök vagytok még.

2012. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 438/607 anonim ***** válasza:
100%

Na de valamire való rendező (legyen az színházi vagy sem) az tájékoztatja a színészeit, hogy ekkor és ekkor kezdünk neki, ezek meg ezek szponzorálnak, x idon belül készen leszünk és ekkor fogja látni a nagy közönség.


Látom te még kicsi vagy, így gondolom, hogy nem érdekelnek a nagyok dolgai, de azért anyukád vagy apukád csak utána járt, hogy ki az az állítólagos rendező, nem?


Mert ha józan paraszti ésszel gondolkodunk, akkor én leellenőrizném, hogy kinek a szárnyaira bízom a gyerekem.


Mint ahogy ezt az unokahúgom anyukája tette. Miután itt olvasott ezt azt, írt egy mailt annak a Sötétséges csapatnak, felhasználva az itt elhangzott kérdéseket (ki a rendező, mik a referenciái, hol végzett etc.) de lassan egy hete semmi választ nem kapott.


Továbba ha szülő lennék, akkor én biztos nem engedném, hogy a gyerekem egy ilyen össze csapott se füle se farka történetben szerepeljen. Ilyen meséket ötödikben írtam dráma órán.

Vérfarkas nyúl, meg varázslók, némi Harry Potter után érzéssel.

2012. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 439/607 anonim ***** válasza:
Anya és apa megnézett mindent a rendezőről és minden rendben van vele am a tartalmát nem ő irta meg én tudom hogy kb miről szól és valamiért a tartalma pisisebben hangzik :D
2012. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 440/607 anonim ***** válasza:
am felhivtam rá a figyelmüket hogy egy kérdésre nem válaszoltak és azt mondták hogy megkeresik és hamarosan válaszolnak a levélre
2012. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!