Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem szánalmas a megasztár...

Nem szánalmas a megasztár tánca? A valódi kérdés az lenne, nem szánalmas ha egy lány egy szál semmibe villog? (kamerák előtt)

Figyelt kérdés

Nekem durva, lassan 16-os karikát kéne rakni erre a műsorra.

A legdurvább, hogy az egyik táncoslány oldalán így láttam kiírva 'Ma este nagyon szexik leszünk, nem tudom hova vetkőztetnek még :)'... Nekem durva volt,hogy ennek örülnek is, a mosolygós fejből ítélve.

A tánc sem tetszik, de azt nem szidom, valószínű nekem nem lenne hozzá türelmem/kedves/tehetségem sem így táncolni.

Csak szerintem durva?


2012. ápr. 20. 17:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

: ) Az énekesek nem énekesek,hanem valami kishanggal rendelkező emberkék, akik minden második mondatban, elejtenek egy-egy durva nagy hamisságot.

Nem mondom, a hangulat elég jó, szakadni szoktam, de akkor sem tehetségkutató már.

A táncosok az olyan dalokra is táncolnak,amire nem is igazán lehet.

Boldogság gyere haza- erre a dalra, nem tudom miért kellett?! Vagy nem táncoltak? Nem emlékszem.

Igen a műsor már nem ér annyit, amennyit az első széria... Már nem a tehetség a lényeg, hanem ez a 'semmi'

Nem azt mondom, hogy mindenki sz-r,de ez nem is jó.

Meglehet nézni a külföldi tehetségkutatókat. Ott mennyivel jobb, és itt mennyivel szarabb.

Én nem pontozok senkit, nem is szidlak, neked is van egy véleményed, amit elfogad mindenki.:)

Vagyis én mindenképp:)

2012. ápr. 21. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!