Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki nézte az első elődöntőt...

Aki nézte az első elődöntőt Eurovízión az nem volt kiakadva Albánián? Szerintetek melyek voltak a legrosszabbak?

Figyelt kérdés

Én ki voltam akadva, hogy továbbjutott, de a lett szám pl nem, pedig nagyon jól énekelt.


Az albán csaj tehetséges ugyan, de egyáltalán nem volt zene az amit "énekelt" csak üvöltözött.:/


Ti mit gondoltok?


Nekem még a rosszaságnál Ausztria (woki mit deim popo) és Montenegró (Euro Neuro) vitte a prímet....


2012. máj. 24. 15:48
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. máj. 24. 15:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyezik a véleényünk, mert Albánia és Montenegro sztem is borzasttó volt. Nem akarom leszólni őket, mert biztos sokat készültek, és ezekszerint sokaknak tetszett, de szerintem egyáltalán nem volt jó.

Nekem a Románok tetszettek meg a Görögök, meg a Litvánok... : )

És örülök, h mi is továbbjutottunk!

2012. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az Albániai az nagyon nem ide való volt...az orosz meg vicces de az se oda való...

Svájc meg egy nagyon jó számmal nem jutott be...

ja és az osztrákok szánalmasak voltak a rúdtáncos számmal

a montenegróit nem láttam csak a rövid összefoglalásba de az is szar volt

2012. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaja az osztrákokat sokan fújolták utólag.....

Amúgy az Euro Neuro-nak sem értem a lényegét, de az albán nő...az katasztrófa volt. Én értem, hogy tehetséges, meg van hangja, de ez nem dal volt.....


Svájc az jó volt meg Lettország is, nem értem miért nem jutottak tovább....

de megint a Moldovai produkció...szerintem az sem a döntőbe való :/


Az írek is csak a szökőkút miatt jutottak tovább....de nevetséges volt az az öltözet amibe ugráltak :D

2012. máj. 24. 19:54
 5/9 A kérdező kommentje:

"...meg a Görögök, meg a Litvánok..."


Litvánok? Azok a második elődöntőben vannak, ami ma lesz :D

2012. máj. 24. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
A videó elején azt mondtam volna, hogy nincs igazad, de eljutottam a közepéig... És ő bejutott? (Bár Albániában sok az olaj, gondolom kicsit nyalni kell a hátsó felüket, szóval érthető.) De ez az "üvöltözés"-szerűség kicsit kikészítő.
2012. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs Latvia volt ugye, és összekevertem őket a Litvánokkal... :D Szóval a Lettek tetszettek. : )

A tegnapiba meg úgy kimondottan senki... :D

2012. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnapiba nekem Szerbia meg Szlovénia....a többi egy rakat egykaptafás kalap sz*r :D
2012. máj. 25. 09:58
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem a magyarok tetszenek , az olaszok, a svédek ;)

volt még pár jó , de ez a három az ami nagyon tetszik :)

az orosz nagyik : háát..no comment

az osztrákok : hogy a f*szomba küldhetnek ki ilyen rossz számot , ráadásul az "énekesek" nemis tudnak énekelni

az albán csaj : hát .. Izé.. nem ide való , de tehetséges ;)

a ciprusi csaj : szerintem borzasztó a lálálá - zása , a szám meg egy kalap sz*rt se ér ..

Izraeliek : Egy szóval borzasztó ;)

montenegró : az meg mi volt?:0

Na ezek nagyon rosszak voltak ..

HAJRÁ MAGYAROK ! HAJRÁ COMPACT DISCO!

2012. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!