Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan gyerek közületek,...

Van olyan gyerek közületek, aki megtanult a számítógépes játékokból angolul?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam megtanult belőle, angolból kitűnő.

A többiből meg 2-3. És mindenre tudja a választ angolul, úgyhogy.


2012. ápr. 20. 19:36
 1/8 anonim válasza:

Jelentem en az angol nyelvu jatetkokbol sokkal tobbet tanultam, mint a tanorakon. Azt nem mondom folyekonyan, es azt sem hogy minden temaban.

No mondjuk egy hadviselessel kapcsolatos parbeszedet le tudnek bonyolitani, de mondjuk el hablatyolni valakinek, hogy ilyen es ilyen munkat szeretnek vallani, az mar nehezkes XD.

2012. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én szókincs fejlesztésre használm jelenleg. Ajánlom a hidden-object játékokat pl. a Big Fish Games oldalról, de vannak az incredigames.com oldalon is. Én mondjuk úgy szoktam, hogy a Fish-en rékeresek, és ami tetszik ránézésre torrentról leszedem, pl. piratebay pont org


Amúgy anno 12 éve kb. amikor először lett számítógépünk sokat tanultam az akkori játékokból is. Viszont szerintem a nyelvtan tanulására nem igazán alkalmas. Illetve szerintem javasolt a nyelvtan külön megtanulni és a PC-n pedig lehet gyakorolni, minél több szöveget, párbeszédet olvasol, annál egyértelnűbb lesz.

2012. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az angolórán brit angolt tanulnak,a játékok pedig amerikaiak igy sok eltérés lehet.másrészt a játék inkáb szókincsfejlesztésre lehet jó (elözöhozzászóló) megtanulni belöle nem lehet. osztálytársad kétlem hogy azért kitünö angolból mert egésznap jáccik és megtanulta hogy kell tájékozódni egy botlban vagy a reptéren a simsből...
2012. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondom hogy kitűnő, és folyékonyan beszél angolul ha akarjuk( szótárral le is ellenőriztük, hogy nem-e viccel) de nem
2012. ápr. 21. 13:43
 5/8 A kérdező kommentje:

és bármilyern témában kérdezed, válaszol teszem föl, pl: gyümölcs, ruha, minden ami előfordul a hétköznapi életben,

U.i és ő nem a Sis-ből tanult meg

2012. ápr. 21. 13:44
 6/8 A kérdező kommentje:
*m
2012. ápr. 21. 13:45
 7/8 anonim válasza:

Osztálytársadnak vagy van:

- angol levelezőtársa

- angolul beszélő rokona

- angol tv csatornája

- sok szabadideje angol szinkronos filmeket nézni netről

Vagy magántanár.

Számítógépes játékokból nem tanulja meg olyan szinten az angolt, hogy iskolában kitűnő legyen.

Bááár, ha MMORPG-zik, és ott tanították/tanítják, akkor elképzelhető, hgoy játékból tanult meg, de ez a lehetőség benne van a levelezőtárs lehetőségben.

2012. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok. Sokat játszom csak angolul, van akivel angolul beszélek mind szóban mind írásban, 15 vagyok és középfokút tehetnék.
2014. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!