Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy kábeltévé szolgáltató...

Egy kábeltévé szolgáltató mennyire konkurencia a Digitv-nek vagy a UPC-nek?

Figyelt kérdés

Nálunk van egy kis kábeltévés cég, 5000Ft-ot fizetünk a csomagért, 41 adónk van, ami nagyrészt töltelékcsatorna: budapesttv, orf1, rai, rbc, romantica. A tartalmasabb műsorok a felső csomagban vannak: viasat history, viasat explorer, discovery egyéb csatornák.

Szombat este meg kapcsolgatunk össze-vissza, nem találunk egy értelmes műsort!

Lenne még lehetőségúnk: Digi mini, nincs benne Minimax, a lányom kedvence vagy Digi alap , a duplája.

Vagy egy olcsótv , előre kell fizetni, (14csatorna, Minimaxxal) éves előfizetés, de van kártyadíj, ami 15.000Ft előre és ezt nem reklámozzák!

Én gondolkozom rajta, hogy kábeltévével érdemes-e egyáltalán foglalkozmi!


2009. júl. 7. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad melyik ez a kábel szolgáltató.

Nálunk sokáig Fibernet volt, de most sikerült lemondanunk, mert nagyon szar!!!

Digi-re váltottunk, és meg vagyunk vele elégedve. 43 magyar nyelvű csatorna van benne, plusz még a CNN, és néhány román adó. 2 darab beltérivel az előfizetés 2900 forint, szerintem megéri.

Jó csatornák vannak, Minimax, Cartoon network, Jetix, Discoverynek kb. 3-4 csatornája, National Geographics-nak is több adója.

Szerintem megéri.

2009. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bekötéskor mennyit kértek?
2009. júl. 7. 14:59
 3/7 anonim válasza:
Mi most váltottunk a helyi kábelről tányéros UPC-re. Nem nagyon tetszett az ötlett, hogy tányér lesz a házon, de nagyon megérte. A kábel semmilyen tekintetben nem veheti fel a versenyt a műholddal. Egy tv-re 2500 Ft-ot fizetünk egy hónapban. Van Minimax és sok minden más, ráadásul csomó szabadon fogható adó. Azok persze nem magyar nyelvűek. Teletext is van, de meg tudod nézni a műsort a műholdról is, sőt be lehet állítani figyelmeztetést, ha jön a kedvenced, és a műsorok tartalmát is elolvashatod. Bekötéskor 8500 Ft-ot kellett fizetni. Nagyon megérte. Fele annyi pénzért kétszer olyan jó minőségű szolgáltatást és műsort kapunk. Nézz utánna a UPC oldalán.
2009. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is Digi Tévénk van(46csat. 5300Ft/hó az hbo-k miatt)

2 tévére és ha jól emlékszem nem kértek semmit bekötéskor de én nem ajánlom mert egy kis csöpögés és már nem veszi a jelet.

2009. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Nekünk semmi pénzt nem kértek a bekötésért, sem akkor, sem később.

Nekünk 3 hónapja van Digink, és eddig a legtöbb adáskimaradás kb. 10 perc volt. Amíg Fibernet-nél voltunk ott sokszor reggeltől estig nem volt adás, egy héten akár többször is.

2009. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekünk T-Home Sat TV-nk van. Ingyen bekötötték. 50 csatorna, kb. 3 nem magyar nyelvű. Rossz időben is működik, és van beépített műsorújság is. A havidíja 3090 Ft.
2009. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi UPC műholdról váltottunk T-Borzalom Boxra vagy mire, és nagyon megbántuk. Állandóan elmegy a kép, ha esik az eső, recseg, ha fúj a szél, nincs kép, ha elrepül egy lepke Afrikában, nincs kép...

Az pedig, hogyan reagálnak a hibabejelentésre, szánalmas. Legutóbb állították, hogy hú, nem fizettem be a csekket. Vicces, mert mindig idejében fizettük be, náluk volt a hiba. Megnézték a gépbe, ott volt, hogy befizetve, de mégis kikapcsolták, és hetekig nem kapcsolták vissza. Arra pedig, hogy amúgy elmegy a kép meg recseg, azt mondták, hogy hát viharban előfordul. Semmilyen vihar nem volt :)

Mai napig ez van, de szeptemberig nem tudjuk lemondani, köt a szerződés. Minden héten hívogatom őket de ugyanazt a baromságot fújja az összes gyökér...


Visszasírom a UPC-t.

2010. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!