Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fairy tail nézők! Csak egyedül...

Csency888 kérdése:

Fairy tail nézők! Csak egyedül vagyok vagy ti is így éreztek? (vagy valami hasonlót)

Figyelt kérdés
ez az anime nagyon nagy hatással van rám és nem tudom hogy csak én vagyok idióta vagy ti is "sírtatok" erza gyerekkorán,dőltetek a röhögéstől ichiya karakterén,olvadtok a gerard és erza pároson,vagy natsu kitartása öntött-e önbizalmat belétek...

2012. aug. 9. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Rám is nagy hatással volt. Mióta megnéztem, más szemmel nézem a világot. Kitartóbb lettem és jobb barát.
2012. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én nagyon sok részen sírtam, kb 30-an biztosan...De velem is így van, több önbizalommal rendelkezem, amióta csak nézem :)
2012. aug. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :) Azt hittem én vagyok az egyedüli :D
2012. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia!Én bőgtem,teljesen le vagyok nyűgözve...sírtam hol a röhögéstől hol a meghatottságtól...meg az a zene!!*-*
2012. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

imádom a zenéjét is!!!! :DD

és tényleg... jerard+erza....

jesszus nálam az CSÚCS...

http://www.youtube.com/watch?v=lKBcCcOvqFc&playnext=1&list=P..

2012. okt. 2. 20:09
 6/6 A kérdező kommentje:
igen... azon a videón is bőgök...
2012. okt. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!