Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket nem emlékeztet a...

Titeket nem emlékeztet a Mónika Show-ra ez a Gyanú árnyékában c. műsor az RTL Klubbon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 22:14
1 2
 11/15 Brumika válasza:

Valami véletlen folytán két reklám között néhány képkocával a képembe tolakodott ez a " magasröptű műsor " ahol önmagát reklámozta. Ez bőségesen elegendő sőt sok is ahhoz, hogy véleményt mondjak róla.

Tessék elgondolkozni ( mindenki nézzen magába ) azon az igaz mondáson :" a stílus maga az ember " !

Van olyan akinek ez, illetve ehhez hasonló " műsor " tetszik ? Én úgy gondoltam hogy ezeket a " szappanoperákat

2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Brumika válasza:

csak azért készítik, hogy a " nagy sztár színészeknek " tudjanak munkát adni, de meg sem fordult a fejembe, hogy ezt valaki esetleg nézi ? ! ?

-Szomszédok, -Barátok közt,-Jóban Roszban,-Teresa,- India álmok útján, stb. Számomra sértés lenne ha valaki feltételezné, hogy én ilyen " műsorokat " nézek, erre a szintre nem sűlyedek le !

2012. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11-12.: Nyilván nem vetted észre, hogy semmiféle "sztár szinészekről" nincs szó, amatőrökkel játszatják el és folyamatosan lehet jelentkezni a castingra. Egyébként a huszadik "nem hiszem el", "nagyon durva" sablonos szövegen és sablonos figurákon én is kiakadtam. De van olyan széles réteg, amelyik igényli az efféle szappanoperákat. Semmiféle művészi értéke nincs természetesen.
2012. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hasonlít rá, ugyanúgy ordítozás üvöltözés, csak most van rá rendesen megírt kerettörténet is, a legtöbb rész egy kaptafára készül. XY család Bp-n vagy környéken él családi ház, valahol a külvárosban, ritkán panel vagy lakóparki lakás, és mindig békés boldog családi életet élnek, csak olyan család létezik ,ahol minden oké, akkor is ha épp egyik vagy mindkét szülő munkanélküli, vagy ha a gyereknek voltak zűrös ügyei már vagy ha az apa egy őrmesterként bánik a lányával ok nélkül is mindig büntetve meg szorosan fogva. De valami mindig történik ,amitől kitör a balhé. Valamelyik családtagot vagy akár többet valamivel meggyanúsítanak, majdnem mindig alaptalanul, de persze mindenki elfordul tőle meg nem hisznek neki, akkor sem ha erre semmi okuk. Aztán vagy happy end mindenki mindent megbocsájt, vagy nem. Általában happy end a vége. A rendőrség mindig bennevan, valakit majdnem mindig le is csuknak, általában kiderül, hogy ártatlan.

De persze csak a jobb módban élő családokkal történik ilyesmi, min. egy autó van a családban, de általában kettő is, családi házban laknak vagy jobb lakóparkiban, még úgy is ha valamelyikük munkanélküli.

2013. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

"Ne nézz RTLklubot. Se tévékettőt. Tiszta agymosás. És az a rengeteg idióta reklám... Sokan onnan veszik a viselkedésformákat, azért annyira idióta a nép. Lesz egy csomó szabadidőd, és nyugodtabb leszel."


Igazad van.

2013. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!