Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért Somlót rakták a Voice-ba...

Miért Somlót rakták a Voice-ba? Rágózik egész életében megállás nélkül és krákog.

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Ezenkívül egy összetett mondatot nem tud elmondani normálisan. Az a baj, hogy az ilyen öreg rókákból, mint Ő, nincs nagy választék.

Aki hasonló kaliberű, mint Demjén, vagy Charlie Stb., azok még nála is rosszabbak. Na nem zeneileg.

2012. okt. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Teljesen igazad van!!!Szörnyű..
2012. okt. 12. 20:20
 3/5 anonim válasza:
Én egyik zsűritagot sem értem, bár nem is nézem. De szerintem vannak olyanok, aki sokkal többet tettek le az asztalra Magyarországon, mint ők.
2012. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. okt. 31. 12:48
 5/5 anonim válasza:
Az a vicc hogy te egy senki vagy, ő meg tehetséges és többet tett le az asztalra mint amit te fogsz egész életedben. Midenki szereti, ismeri, és tehetséges, emellett azt csinál amit akar. ÉS nem nem nagyon van akik magyarországon többre vitték volna.
2015. júl. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!